13 вересня -Покладення пояса Пресвятої Богородиці. Найсильніша молитва, яку потрібно читати перед сном від душі

13 вересня, християни відзначають свято Покладення пояса Пресвятої Богородиці. Згідно з переданням, Пресвята Богородиця Марія сама виплела свій пояс із верблюжої шерсті та передала його апостолу Фомі, коли возносилася на Небеса, бо він запізнився на її Успіння.

Молитов Богородиці дуже багато. Пов’язано це з тим, що назви образів Матері Божої теж багато. Молитвослови містять спеціальні канонічні тексти, які використовуються перед будь-яким Богородичним святом.

Молитва до Богородиці про зміцнення віри

О, Пресвята і Преблагословенна Діво, Владичице Богородице!

Призри милостивим Твоїм оком на нас, майбутніх перед святою іконою Твоєю і з розчуленням моляться Тобі, збудуй нас із глибини гріховної, просвіти розум наш, затьмарений, і вилікуй нас.

Ми не маємо іншої допомоги, та не маємо іншої надії, крім Тебе, Владичице, Ти знаєш всі немочі і гріхи наші, до Тебе прибігаємо і співаємо: не залиш нас Твоєю Небесною поміччю, і Твоїм невимовним милосердям і щедротами спаси і помилуй нас.

Даруй нам виправлення гріховного життя нашого і збави нас від скорботи, і біди і хвороби, і від муки.

Ти бо, Царице і Владичице, швидка Помічниця і Заступниця всім, прибігаючим до Тебе, і притулок грішників, що каються.

Подай бо нам, Преблагая  Діво, християнський кінець життя нашого, мирний і несоромний, і сподоби нас Твоїм клопотанням вселитися в обителях небесних, де невпинне глас святкують радістю славить Пресвяту Трійцю, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

Фото спеціально для Osoblyva.com