15 років Марія чекала чоловіка з заробітків. А шукати треба було на сусідній вулиці

Ця історія сталася з моєю подругою. Марія вийшла заміж за Сашу, коли була зовсім молодою. Вона довіряла чоловікові і завжди прислухалася до його порад. Спочатку сімейне життя складалося благополучно. Але потім сталося те, що назавжди зруйнувало відносини цієї пари.

Коли Марія та Олександр одружилися, переїхали жити до великого міста, де у них практично не було друзів і знайомих. Чоловік працював на заводі, а подруга сиділа в декретній відпустці з сином. Життя подружжя було спокійним. Вранці чоловік йшов на роботу. Увечері повертався додому, допомагав Марії вести господарство, виховувати двох дітей. Джерело

Але потім завод закрили. Олександр став працювати вахтовим методом. Їхав на два-три місяці. Марія спочатку сильно сумувала за чоловіком. Але потім змирилася. Олександр приносив додому дуже хорошу зарплату. А сім’я потребувала грошей. Одного разу чоловік Марії поїхав на заробітки і зник. Жінка намагалася додзвонитися до чоловіка. Але телефон Олександра був поза зоною доступу. Подруга не знаходила собі місця.

Через деякий час Маша зустріла колегу Саші. Той сказав, що її чоловік звільнився ще до останнього рейсу. Товариш Олександра не знав, де шукати колишнього колегу. Маша написала заяву про зникнення чоловіка. Але це не дало результатів. Доросла людина, повернеться сам. В іншому випадку його або вже немає, або не хоче приїжджати додому.

П’ятнадцять років Марія чекала чоловіка. Згодом згасла її краса. Волосся посивіло, очі стали тьмяними. Від чарівної дівчини, з якою одружився Олександр, не залишилося і сліду. Марія поставила хрест на особистому житті. І тільки діти допомагали їй триматися на плаву.

Несподівано жінка зустріла гідного чоловіка. Олег почав приділяти Марії знаки уваги. Спочатку вона не відповідала взаємністю. Але чоловік виявився наполегливим. І сини переконували маму, що не варто більше чекати того, хто не повернеться. Незабаром Олег переїхав до Марії. І життя жінки знову налагодилося.

Раптом на порозі квартири Марії з’явився Олександр.

Він розповів жінці свою сумну історію. Її головною героїнею була коханка на ім’я Надя. Олександр почав залицятися до дівчини ще тоді, коли працював на заводі. Потім чоловік став їздити у відрядження. І приховувати обман було ще простіше. Але потім Надю перестали влаштовувати такі відносини. І коханка поставила Олександру умова: або він переїжджає до неї, або вони розлучаються.

Чоловік Марії вибрав перше. Але щоб не виплачувати аліменти, Олександр вирішив обдурити дружину. Зібрав речі, сказав, що їде на заробітки, і зник.

Читайте також: У той день усе йшло шкереберть. Зранку кава збігла на плитку, потім, зібравшись на корпоративну передноворічну вечірку, вже з вулиці повернулась додому, згадавши про невимкнену праску. Вдома, перечепившись через кота, порвала нові колготки. Але вечір був куди цікавішим – вона зустріла свою долю

За іронією долі Надя жила на сусідній вулиці. Олександр переїхав до неї. Влаштувався працювати в нічну зміну, намагався не перетинатися зі сільними знайомими. Так тривало всі ці 15 років. А потім Надя сказала, що їй не потрібні безперспективні стосунки. І вигнала Олександра зі своєї квартири.

Спочатку чоловік жив у знайомих. А потім вирішив повернутися до Марії і попросити вибачення. Але серце дружини було зайняте. Сини не змогли змиритися з тим, що через підлий вчинок тата мама проплакала стільки ночей. Тому близькі не пустили Олександра на поріг.