18 березня – святкування на честь ікони Божої Матері “Виховання”: особлива молитва в цей день

Ця ікона Богородиці багаторазово прославилася своїми чудотворіннямиі. Древній візантійський образ отримав назву «Виховання», так як моляться перед ним Божій Матері про допомогу у вихованні дітей.

Перед іконою Богородиці «Виховання» батьки просять Матір Божу взяти їх чадо під свій покров, послати їм розум і наповнити душі любов’ю, мудрістю і лагідністю, захистити чад від лукавства злих людей, зневіри, бездумний веселощів, неробства і гріхів.

За молитвами перед образом просять про послух їх дітей, відновлення миру і порозуміння між поколіннями, виховання чад в любові, вірі та благочесті.

Заблудші чада за допомогою заступництва Пресвятої Богородиці можуть повернутися в лоно сім’ї, а ті, за кого моляться з народження, отримують можливість гідно пройти свій життєвий шлях.

Молитва:

«О, Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (імена), усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних, і тих, що в утробі Матері. Покрий їх ризою Твого Материнства, збережи їх в страху Божому і послуху батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському нагляду Твоєму, бо Ти єси Божественний покров рабам Твоїм. Амінь».

Читайте також: Чудотворна молитва про сім’ю: прочитайте 40 раз і відчуйте результат

З щирою молитвою зверніться до Матері Божої і ви неодмінно знайдете її швидку допомогу.

Джерело.