fbpx

18 грудня – преподобного Сави: молитва, яка має особливу силу саме цього дня

Прийнято читати молитву преподобному Саві бездітним парам, у яких довго не вдається мати дитину. Робити це краще у храмі, не зайвим буде попросити про благословення у церкві. День пам’яті святого – 18 грудня, цього дня слід відвідати службу.

Молитва Саві про дарування дітей має вимовлятися щиро, майбутнім батькам треба вірити у своє прохання і не лукавити. Нове життя – це Божий дар і велика відповідальність, тому до молитов люди звертаються лише у крайніх випадках, коли залишається лише віра.

У житті святого відомо чимало випадків, коли він позбавляв хворих від недуг, виліковував біснуватих. Чудотворні діяння не залишилися поза увагою, тому парафіяни читають молитву Саві про зцілення від хвороби.

Молитва:

“В ім’я благодаті і великої твоєї відваги перед Богом, богобоязний отче Саво, старанно молю тебе: не переставай просити Господа за нас, нехай збереже силу волі і непорушність від зневіри, нехай позбавить нас від бід і лютих обставин, нехай приведе в небеса, бо й співаємо з подякою з тобою благодійному, дивному і святому Богові: Алілуя. Амінь”

You cannot copy content of this page