18 травня – день ікони Божої Матері “Неупиваєма Чаша”. До Богородиці моляться, просячи міцного здоров’я, допомоги, підтримки і захисту

18 травня церква вшановує ікону Божої Матері «Неупиваєма Чаша». На сьогоднішній день відомо багато випадків благодатної допомоги і зцілень, отриманих від чудотворної ікони Божої Матері «Неупиваєма Чаша».

Святиня славиться тим, що молячись до неї, люди зцілюються від багатьох недуг, також звертаються за будь – якою допомогою до Пречистої Владичиці. На іконі Богородиця зображена з піднятими вгору руками, перед Нею – Немовля Ісус, що стоїть в чаші.

Це Чаша Причастя – невичерпне джерело духовної радості і втіхи. Діва Марія молиться за всіх грішних і сповіщає, що кожному cтpaжденному уготована «Неупиваєма Чаша» небесної допомоги і Божого милосердя.

Про чудотворну дію ікони згадують в 1878 році. Одному жебракові, який пропив все що було в нього, з’явився уві сні старець, який звелів іти в монастир міста Серпухова і відслужити перед іконою Божої Матері «Неупиваєма Чаша» молебень, після чого він буде зцілений від тяжкої недуги. Після відправленого молебню чоловік справді одужав і повернувся додому повністю здоровим!

Святиня не тільки зцілює, а й допомагає змінити спосіб життя людини, призводить її до усвідомлення своїх гріхів, покаяння, повертає до благочестивого життя.

Фото ілюстративне з відкритих джерел