fbpx
Молитва

20 березня – день ікони Божої Матері “Споручниця грішних”. Цього дня просять у Богородиці заступництва та допомоги

20 березня моляться до чудотворної ікони Божої Матері “Споручниця грішних”. Просять допомоги у Богородиці, щоб вилікуватися від тяжких хвороб.

За переказами всі хто тяжко хворіли, приходили чи їх привозили, якщо не могли самі іти, після прочитаної молитви до святині швидко одужували. Таких випадків було дуже багато.

Також промовляючи молитву перед іконою Богородиці, під час сімейних розладів і душевного неспокою молитва додає душевної сили, надію і віру у зцілення.

На Рівненщині ікона Божої Матері зберігається в Корецькому жіночому монастирі з XVII століття. До ХVІІ століття святиня була родовим образом корецьких князів та називалась „Благодатною”, так як постійно надавала свою благодатну допомогу княжій родині, а потім і сестрам обителі та богомольцям.

Лик Божої Матері з Немовлям написаний на дерев’яній дошці. Однією рукою вона тримає Ісуса, а другу простягає до нього, як би просячи про допомогу.

Син Божий двома руками тримає її таким чином, як ніби запевняє своїм жестом готовність в згоді з Матір’ю прощати грішників прагнучих покаяння.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

You cannot copy content of this page