2020 рік буде як поїздка на гірках – зі злетами і падіннями, але для декого він буде неймовірно щасливим. Гороскоп за східним календарем

Щоб дізнатися свій Знак східного гороскопу, вам потрібно знати лише свою дату народження.

Просто скористайтеся таблицею, яка представлена нижче, щоб швидко визначити Знак і дізнатися, яким для вас стане 2020 рік Сталевий Щура. Джерело

Щур

Щур – це найперший Знак гороскопу. Народженим в рік цієї тварини судилося зустріти на своєму шляху багато удачі, але цей час може стати вельми динамічним. Велика ймовірність того, що Щури часто будуть відчувати втому, апатію і занепад сил. Рік Щура для представників цього Знака виявиться сприятливим, якщо вони не будуть лізти на рожен і багато ризикувати. Експерти радять їм не упускати важливих деталей.

Бик

У рік Бика народжуються досить підприємливі та дуже амбітні люди. Це означає, що 2020 рік принесе надбавку до фінансів і подарує безліч нових можливостей. Потрібно лише стежити за тим, як ведуться справи. Не варто використовувати для досягнення цілей грубу силу. Досить трохи хитрості і трохи більше мотивації, ніж зазвичай.

Це дуже незвичайний і непередбачуваний час для Биків. Також потрібно завжди пам’ятати, кому можна довіряти, а кому ні.

Тигр

У Тигрів починається час, коли їм варто скористатися всіма своїми навичками і сильними сторонами для досягнення цілей в любові і в справах. Це той рік, коли вони розквітають, коли їм починає везти. На жаль, у представників цього Знака можуть з’явитися численні недоброзичливці, які будуть випромінювати негативну енергетику.

Також варто частіше довіряти тільки собі і не сподіватися зайвий раз на допомогу з боку.

Кролик

Гороскоп на поточний рік народження для Кроликів не зовсім позитивний. Вони дуже діяльні, тому швидко витрачають свою енергію. Якщо врахувати, що в рік Сталевого Щура ця енергія втрачається в два рази швидше, можна припустити, що Кролики будуть встигати в два рази менше. Ппостановка цілей і розстановка пріоритетів посприяють правильному розподілу сил, що дуже важливо.

Дракон

Народженим в рік Дракона буде дуже складно зрозуміти саму суть і філософію року Щура, тим більше в стихії Металу. 2020 рік для представників цього Знака виявиться незрозумілим. Може відбуватися безліч непояснених негараздів, які раз у раз будуть затьмарювати їх життя.

Драконам доведеться боротися з негативними вірусними програмами та якомога більше спілкуватися з оптимістами. Зневірятися в себі в такий час – недозволена розкіш. Також експерти радять якомога рідше згадувати про минуле: на цей раз в ньому не буде відповідей на питання.

Змія

Змії – люди гострого розуму, прекрасного почуття гумору і великої далекоглядності. Вони не будуть даремно ризикувати, але в рік Щура спокуса вкрай велика. Потрібно пам’ятати про те, що будь-які помилки йдуть на користь, тому не варто драматизувати через всякі дрібниці. Це буде час виконання найзаповітніших бажань і зустрічей з дуже цікавими людьми. 2020 рік – час, який ідеально підходить для пошуку нової роботи, для зміни обстановки, грандіозних покупок і подорожей.

Кінь

Проблем з працьовитістю у представників цього Знака практично ніколи немає. У 2020 році доведеться частіше підлаштовуватися під нові умови, швидше приймати рішення. Це буде енерговитратний рік, тому необхідно більше відпочивати, навчитися розслаблятися. У рік Щура цим людям варто присвятити себе навчанню, отриманню нових знань, а також пошуку другої половинки. Романтичним Коням доля підготувала пряму дорогу до щастя.

Коза

У рік Кози народжуються люди, яким не подобається хаос і нестабільність, що як раз буде властиво року Сталевого Щура. Це означає, що доведеться жити в тому ритмі, який запропонує Всесвіт, а не намагатися гнути свою лінію. Це час багато чому навчить людей даного Знака, зможе подарувати їм безцінний досвід. На життєвому шляху Кіз зустрінуться приємні нові знайомі і не самі милі особистості.

Мавпа

У такій рік народження з’являються на світ творчі люди. Їх завданням у 2020 році буде знайти своє призначення, визначити життєві цілі. Також експерти кажуть, що Мавпам вдасться вирішити житлові питання, зробити великі придбання, зустріти любов і знайти нових друзів. Якщо відносини себе вже віджили, їх можна закінчувати. Представникам цього Знака варто завжди пам’ятати про те, що керувати долею можна за допомогою сили свого розуму і підсвідомості. Потрібно більше мріяти і менше йти на поводу у своїх страхів.

Півень

У 2020 році Півні відчують себе немов у своїй стихії. Це прекрасний час для нових починань, а також для того, щоб повністю зануритися в фінансові справи. У зв’язку з тим, що в рік Щура все набуває зовсім інший характер, Півню доведеться краще пристосовуватися до нововведень і динамічних змін у всіх сферах. У багатьох справах Пєтухов чекатиме зрушення з мертвої точки.

Собака

У Собак можуть з’явитися проблеми з оточуючими людьми. Точніше, тільки з тими, хто токсичний і негативно налаштований, а таких може бути чимало. Рік Щура для людей цього Знака є поїздкою на американських гірках. Їх чекають постійні зміни, але не завжди вони будуть негативними. Будуть і приємні моменти, які з лишком перекриють враження від розчарувань. Позитивні установки і афірмації на успіх врятують Собак від поганих думок і від невдач.

Читайте також: 2020 рік буде високосним, тому важливо знати, що можна, а що не можна робити в цей час

Свиня

Всім, хто народився в рік Свині, в 2020 році неймовірно пощастить. Можливо, що це буде видно не відразу, але люди цього східного Знака точно стануть щасливішими, ніж були до цього. Ближче до кінця і в самому початку року їх можуть чекати деякі проблеми з мотивацією і настроєм. Цим людям варто більше займатися звичними справами і сильно не ризикувати. В іншому особливих обмежень для них немає.