fbpx

22 листопада День ікони Божої Матері «Скоропослушниця»: молитви про зцілення і виконанні бажань

«Скоропослушниця» – один з найвідоміших образів Пресвятої Богородиці. Найчастіше віруючі звертаються до ікони з проханнями про вирішенні складних проблем, про позбавлення від захворювань, а також про якнайшвидше здійснення мрії.

У 2018 року святкування ікони відбудеться 22 листопада, і в цей день варто звернутися до Божої Матері за допомогою найсильніших молитов. Джерело.

Молитва до Божої Матері про зцілення
Молитви, звернені до Діви Марії, допоможуть вам зміцнити здоров’я і зцілитися від хвороб. Для цього необхідно помолитись перед іконою «Скоропослушниця»:

«Благословенна Божа Матір! Схиляємося перед образом Твоїм і просимо Тебе про допомогу. Поможи рабу (i) Божому (iй) (ім’я хворого) вилікуватися від недуги важкої, подаруй йому здоров’я і втіху. Поклади за стpaждaння перед Господом Богом, щоб Він зцілив його своїми силами. Віримо в силу Твою і сподіваємося на Твою милість. Амінь».

Вимовляти молитву можна в храмі перед чудотворним образом або у себе вдома, біля ліжка хворого. Але для цього краще придбати ікону «Скоропослушниця» і молитися до тих пір, поки хворий не отримає зцілення.

Читайте також: Не ігноруте цю молитву і місяць стане особливим для вас

Молитва до Богоматері про здійснення бажання
Щоб ваше бажання здійснилося, необхідно вирушити до храму і, дивлячись на образ «Скоропослушниця», загадати своє бажання. Після цього прочитайте молитовний текст:

«Пресвята Діво Марія, не прогнівайся на прохання моє. Прошу Тебе про виконання бажання мого, яке не є гріховним і не шкодить близьким моїм й іншим людям. На знак подяки я, раб (а) Божий (ія) (ім’я), буду підносити подячні молитви Тобі і здійснювати вчинки богоугодні. Амінь».

Вимовляєте молитву щодня, і тоді ваші прохання обов’язково будуть почуті. Але не варто загадувати більше одного бажання за раз, інакше молитва не принесе очікуваного результату.

You cannot copy content of this page