22 лютого – Вселенська батьківська субота: молитва за рідних, які відійшли. Її потрібно прочитати кожному

В цей день перед початком Богослужіння потрібно подати записку з іменами родичів, яку уже відійшли. Такі ж записки можна подавати в ті дні, коли служиться літургія Іоанна Златоустого або Василія Великого. Це: суботи та неділі, Благовіщення Пресвятої Богородиці, по четвергах і суботах на Страсний тиждень.

Після цього можна поставити за них свічки, а після, слухаючи церковні піснеспіви, щиро молитися за тих, кого уже немає серед живих. Можна використовувати таку коротку молитву: «Упокой, Господи, душу спочилого раба (и) Твого (ім’я), і прости йому всі провини його вільні й невільні, і даруй йому Царство Небесне».

Також є інша молитва, яку варто прочитати у Батьківську суботу:

«Господи Боже, Спасителю усього живого! Ти викупив всіх людей своєю кров’ю. Воскресінням своїм чудовим даруєш нам життя вічне. Упщкій, Господи, душі наших родичів, які залишили тлінний світ і якi піднімаються в Царство Небесне. Молимося ми і за всіх, хто покинув тіло своє, знайшовши вічний спокій. За простий люд, за царів, церковнослужителів, і військових, праведних і заблукалиx.

Спаси, Господи, душі їх світлі і принесеш до себе в Царство Небесне. Підносимо молитву єдину і за нині живих. Визволи їх від пороків душевних, настав на путь праведний і не покинь турботою своєї до останнього дня. Амінь»

Читайте також: Дієва молитва для захисту від проблем та негараздів, яка ніколи не залишається без відповіді

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням