fbpx

25 березня – День святої Марії: найсильніша молитва до Богородиці, яку варто прочитати кожному саме сьогодні

Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою!
Благословенна Ти між жінками і благословенний Плід лона Твого, бо Ти породила Христа-Спаса визволителя душ наших.

Під Твою Милість прибігаєм, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід визволи нас, Єдина Чиста і Благословена.

Преславна Приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові Твоєму і Богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші.
Достойно є воістину величати Блаженною Тебе, Богородицю, Всеблаженну, і Пренепорочну, і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.

Пресвята Діво, без гріховної плями зачата і в самому твоєму Непорочному зачатті освячена всіма дарами Святого Духа, відповідно до призначеного тобі безмірного достоїнства Божої Матері!
Ти Богом від віків була призначена на те, щоб разом із твоїм Сином стерти голову ворога нашого роду, пекельного вужа, і тим примирити людство з Богом.

Ти цариця сотворінь усього світу, чесніша від херувимів і славніша без порівняння від серафимів. Тебе, єдину по Христі, всемогутній збагатив усіма скарбами своєї ласки, так що серед творів його рук навіть думкою не можна собі уявити величнішого діла Рук Божих. Та не тільки за життя, але й у твоєму успенні відзначив Тебе Бог понад усіх, переселивши тебе з Душею і Тілом у нетлінне життя.

Мати Ісуса Христа! Тобі все завдячуємо, бо ти дала нам Бога, Спасителя нашого, а через Нього Ти зберегла нас від смерти і дарувала нам життя.

You cannot copy content of this page