fbpx

25 листопада – ікони Божої Матері Милостива: молитва, яка має особливу силу саме сьогодні

“О, Пресвята і Преблагословенна Мати Господа, Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Милостива Богородице та Приснодіва Маріє! Припадаючи до святої і чудотворної ікони Твоєї, смиренно молимося Тобі, Благій і Милосердій Заступниці нашій.

Зверни увагу до голосу грішних і молитов наших, не зневажай зітхань від душі і як велелюбна воістину Мати піти у багато гріхів, що впали й пригноблюють Господа й Творця нашого, Його благай, нехай не загубить нас з нашими беззаконнями, але покаже нам людинолюбну Свою милість.

Випроси нам, Владичице, у благості Його, тілесне здоров’я і душевне спасіння, благочесне і мирне життя, землі плодоносія, повітря благорозчинення, дощі вчасні і благословення згори на всі блага справи і починання наша.

Нехай милосердний буде Він нам грішним, і милість Свою пробавить усім, хто шанує Тебе і з вірою поклоняється святому образу Твоєму.

О, Царице Всемилостива, Мати Божа Всеблага, простягни Богоноснії Твої руки Покажи нам, Владичице, Твої щедроти і допоможи Небесне Царство успадкувати.

Всяка слава, честь і поклоніння, нині і повсякчас. Амінь.”

You cannot copy content of this page