fbpx

25 січня відбудеться особливий молодик, який дасть нам можливість по-новому поглянути на своє життя і здійснити бажання. Ось що потрібно попросити кожному зі знаків Зодіаку

У східних країнах в цей час будуть святкувати настання Нового року Білого металевого Щура і зустрічати весну. Ця дата міняється кожен рік і настає в другий молодик після дня зимового сонцестояння. У 2019 році зимове сонцестояння було 22 грудня.

За місцевим часом у Китаї молодик настане 25 січня о 5:42 годин. У ніч з 24 на 25 січня всі китайці будуть відзначати свій традиційний Новий рік. Це сімейне свято, яке триває 15 днів до повні 9 лютого. Джерело

Ось як зустріти цей чарівний молодик, який виконує всі наші бажання.

За один, два дні до цієї дати налаштовуємо себе на добрий і спокійний стан, формуємо тільки позитивні думки, і у ніч з 24 на 25 січня загадуємо бажання, яке буде пов’язане з вашим будинком гороскопа за знаком Зодіаку.

За яким будинком гороскопу пройде молодик?

У Овнів молодик пройде в одинадцятому будинку друзів, комунікацій, інтернету. Загадуйте бажання з кимось подружитися, зустріти нову любов, завести нові зв’язки, стати популярними в соціальних мережах.

Тельці зустрінуть молодик у десятому будинку гороскопа будинку кар’єри і роботи. Можете сміливо просити у всесвіту підвищення по службі або надбавку до заробітної плати.

У Близнюків цей молодик пройде у дев’ятому будинку гороскопа — будинку подорожей, далеких земель, всього іноземного. Можливо, ви мрієте про круїз або знайомство з іноземцем. Може бути вам хочеться почати вивчення іноземної мови. Попросіть про це.

Раки – молодик застане вас в будинку фінансів. Здійсняться всі ваші бажання в області дорогих покупок, отримання спадщини, виграшу в лотерею, одержання фінансової допомоги чи грошової винагороди.

Молодик у Левів відбудеться в сьомому будинку гороскопа — будинку шлюбу, любові, партнерства, спілкування. Тому загадуємо все, що пов’язано з цією сферою життя. Якщо ви мрієте про пропозицію руки і серця від коханої людини, то у вас є щаслива можливість втілити бажане в життя.

У Діви молодик пройде по шостому будинку гороскопа дому здоров’я. Побажайте собі міцного здоров’я, багато енергії, можливості вести здоровий спосіб життя, позбавлення від емоційних проблем і страхів, одужання.

Терези, у вас молодий місяць буде в п’ятому будинку гороскопа будинку творчості, дітей, самовираження. Дуже добре загадати бажання з приводу відкриття власної справи. У п’ятому будинку знаходяться наші хобі, улюблені заняття.

У четвертому будинку нерухомості і сім’ї буде молодик у Скорпіонів. Побажайте поліпшити свій будинок, зробити в ньому ремонт або придбати нову квартиру. Може бути ви хочете поповнення в сім’ї? Тоді цей молодик точно для вас.

У Стрільців можуть здійснитися мрії, пов’язані з третім будинком гороскопа будинком спілкування, братів і сестер. Ви можете розширити коло спілкування, якщо підете кудись вчитися або приєднатися до чату однодумців в інтернеті. Якщо ви мрієте про новий телефон, то це молодик допоможе вам його придбати.

Козероги, цей молодик пройде у вашому другому домі гороскопа — будинку грошей. Будь-які побажання на тему грошей будуть для вас найбільш перспективними і щасливими. Побажайте отримати для себе нові джерела доходів.

Читайте також: Вірогідні сюрпризи, особливо на початку лютого, пов’язані з несподіваними дзвінками і доленосними зустрічами. Не варто бігти від долі: жіночий гороскоп з 27 січня по 2 лютого

Молодик відбудеться у знаку Водолія, тобто в першому будинку гороскопа у цього знака. Це найщасливіший місяць для вас Водолії, тому що молодий місяць у нашому власному знаку буває тільки один раз в рік. Якщо у вас є мрії з приводу будь-яких починань, нових проектів в будь-яких сферах життя, то сміливо загадуйте бажання. Це можуть бути нові відносини, робота, хобі, нерухомість і багато іншого.

У Риб молодик відбудеться у дванадцятому домі релігії, духовності, внутрішнього світу, звільнення і трансформації. Загадайте поїздку на святе місце або успішне завершення проекту.

You cannot copy content of this page