fbpx

Вірогідні сюрпризи, особливо на початку лютого, пов’язані з несподіваними дзвінками і доленосними зустрічами. Не варто бігти від долі: жіночий гороскоп з 27 січня по 2 лютого

Тиждень обіцяє бути м’яким, легким і по-зимовому чарівним, але розраховувати на удачу не варто. Нас чекає період, коли потрібно більше працювати на перспективу, а не на миттєвий результат. Астрологи повідомляють, що зараз дуже важливо не дати рутині поглинути свій настрій і творчий підхід до справ.

Якщо почати автоматично виконувати звичні життєві ролі, то можна ненадовго випасти з реальності і заплутатися в деструктивних ідеях, що не сприятиме пошукам себе. Важлива противагу цьому – позитивне мислення, нестандартний підхід до справ і підказки Всесвіту. Джерело

Жінка-Овен

Зірки радять жінкам-Овнам впевненою ходою продовжувати рух до власних цілей. Але якщо раптом з’являться якісь сумніви, варто зупинитися і зважити всі ризики. Аналіз того, що відбувається і правильні питання до себе допоможуть вирвати перемогу з лап поразки.

Власнbq розвиток, особисті бажання і баланс зараз в пріоритеті. Саморозвиток астрологи рекомендують не обмежувати духовними практиками на один вечір або прислухаючись до чергових порад. Тільки активні дії і отримані результати промотивують на подальші звершення.

Жінка-Телець

На цьому тижні представницям Тельця астрологи радять максимально урізноманітнити повсякденність і сірість буднів: рутина загальмує всі ініціативи та амбіції. Початок нового місяця – це час змін, тому багато ризикових кроків і важкоздійснюваних цілей можуть принести бажаний результат.

Протягом тижня свіжі ідеї рекомендується підкріплювати діями, а на вихідних бути обережнішими з рішеннями і формулюваннями: є ризик переоцінити свої можливості і зійти з вірного шляху. Благо, допущену помилку буде простіше виправити, але краще не спокушати долю даремно.

Жінка-Близнюки

Весь січень жінки-Близнюки малювали карти бажань, будували плани і складали списки найважливіших справ. А зараз нарешті прийшов час втілити в життя всі свої ідеї, навіть найбільш незвичайні. Починати варто з самого понеділка: зараз ні до чого чекати нового місяця і відходити від розкладу.

Найголовніше – не наступати на улюблені граблі, а продумувати свої дії на кілька ходів вперед. За прогнозом, в оточенні є ті, хто веде подвійну гру, і на цьому тижні таємне стане явним. Підказка прийде з несподіваного боку, тому варто бути більш пильними і дивитися по боках.

Жінка-Рак

Перед жінками-Раками на цьому тижні відкриються нові дороги, тому багато представниць цього Знака можуть зіткнутися з необхідністю вибрати подальший шлях. Вірогідні коливання на любовному фронті, а також перспективні, але пов’язані зі складнощами нові можливості

. Експерти радять підготуватися зважувати всі «плюси» і «мінуси», покладаючись на внутрішні відчуття. Зайвий раз переживати астрологи не радять: досить розкласти все по поличках і винести раціональні вердикти, що відбувається.

Жінка-Лев

Представниць Лева чекає відмінний тиждень, щоб прислухатися до близьких і слухати порад. Однак є небезпека обпектися в спілкуванні з нечесними людьми. Астрологи радять з обережністю приймати допомогу оточуючих і довіряти свої секрети тільки перевіреним часом людям, тоді всі починання придбають позитивний заряд і завершаться успіхом.

І ще: якщо давно відкладалося якась важкоздійснювана справа – прийшов час до неї повернутися. На цьому тижні обов’язково знайдуться помічники, які виконають більшу частину роботи за Левиць.

Жінка-Діва

Зірки радять Дівам брати бика за роги і сміливо йти до намічених цілей. Не зайвим буде запрограмувати свою свідомість на успіх і завести лютневий календар здійснення мрій, щоб не тільки не збитися з пантелику, але і надихатися на нові перемоги.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна розраховувати на вдалу реалізацію всіх планів, намічених на цей тиждень і наступний місяць. Діви, які вирішать кинути справи на середині і піддатися течії, швидше за все, втратять вигідні перспективи і поповнять ряди аутсайдерів.

Жінка-Терези

На цьому тижні заняття улюбленою справою, веселе проведення часу і відпочинок потягнуть жінок-Терезів до себе. Кнопка «пауза» зараз буде дуже корисною. Астрологи радять дати собі час для роздумів, споглядання життя і правильних висновків. Доленосні рішення краще відкласти на потім: так вдасться уникнути невиправданих ризиків, та й справи не дадуть збій.

Розраховувати на прихильність зірок не варто, період чреватий нестабільністю і додатковими труднощами, тому краще почекати, щоб на наступному тижні зробити вирішальний, головний ривок вперед.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам на цьому тижні слід уважно стежити за думками, словами і вчинками. Приймаючи те чи інше рішення, важливо пам’ятати не тільки про себе, але і не забувати про оточуючих. Азарт і жага перемоги може занадто захопити Скорпіонів.

Але принадність перемоги не в ній самій, а в доданих зусиллях, тому не бажано йти по головах заради досягнення успіху. В іншому випадку доведеться зіграти з вогнем і, цілком ймовірно, прийняти поразку, зазнати збитків.

Жінка-Стрілець

Стрільцям захочеться будувати повітряні замки і мріяти, але на рубежі січня і лютого пора приземлитися. Ймовірно, очікування та ілюзії настільки величезні, що відмовитися від них буде важко, але зробити це необхідно, в першу чергу, щоб подивитися на те, що відбувається під іншим кутом і змінити стратегію дій.

Варто підготуватися і до того, що такий стан речей викликає внутрішній конфлікт, але не потрібно поспішати виступати критиком і судити себе. Ситуація «між двох вогнів» буде складною, але перспективною, і в підсумку допоможе прийти до гармонії.

Жінка-Козеріг

Представницям Козерога астрологи радять привнести в життя більше активності. Не варто лукавити, особливо перед собою. Внутрішня гармонія та гігієна свідомості на цьому тижні – найкращі помічники в досягненні цілей.

Прийшов час діяти в своїх інтересах і не йти на поводу у тих, що оточують, проте зробити це рекомендується максимально коректно, без конфліктів і різких закидів. Взагалі весь міжособистісний негатив бажано звести до мінімуму, щоб не втрачати енергетику в скандалах.

Читайте також: 3 способи, які допоможуть легко залучити гроші на Китайський Новий рік

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям, згідно з астрологічним прогнозом, бажано носити з собою візитки і активно просувати себе – настає ідеальний час для ділових і романтичних знайомств. Оточення поповниться корисними людьми, навіть якщо не докладати до цього особливих зусиль, але все ж астрологи радять стати більш активними у соціальному житті.

Саме люди допоможуть перегорнути сторінку життя: будь-який, навітьнайбільш незначна порада може обернутися можливістю, яка стане початком чогось нового і захоплюючого.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам на цьому тижні потрібно покладатися тільки на себе і свої сили. Астрологи кажуть, що впевненість в собі допоможе впоратися з будь-якими перешкодами, що виникають на шляху до бажаного. А ось якщо віра почне згасати, то і успіх зійде нанівець.

Особливої уваги потребує сфера особистих відносин. Вірогідні сюрпризи, особливо на початку лютого, пов’язані з несподіваними дзвінками і доленосними зустрічами. Не варто бігти від долі: зірки радять брати бика за роги при першій же можливості.

You cannot copy content of this page