fbpx

25 жовтня – День чудотворної “Єрусалимської” ікони Божої Матері: молитва про захист і здоров’я

“Єрусалимська” ікона Божої Матері – це одна з найвідоміших і найважливіших ікон. Образ вірно супроводжує християнство з початку часів. Вона зображує прижиттєвий образ Матері Божої і втілює риси її обличчя. За всю історію християнства Пречиста допомагала нашому народові у всьому: будь то хвороби або біди окремих людей або страшні епідемії.

Образ Богоматері був написаний святим Евангелистом Лукою на 15 рік після Вознесіння Господнього. Вважається, що даний образ був першим з 70 інших образів Божої Матері. З самого початку ця святиня мала оберігати ієрусалимську громаду. Вона вважається чудотворною і на це є безліч свідчень. Першим же дивом було зцілення преподобної Марії Єгипетської від пристріту.

За всю історію існування даного способу було багато випадків позбавлення різних недуг і лих. Перш за все, молитва перед ликом Богородиці допомагає від парaлічу, хвороб очей і навіть слiпоти. Були відомі випадки, коли загальна молитва до «Єрусалимської» Божої Матері зупиняла спалаху холeри і чуми. Також молитва може допомогти позбавити від нещасних випадків, пожеж.

Читайте також: Молитва для захисту від бід та життєвих негараздів, яку потрібно прочитати сім разів

Про що моляться «Єрусалимської» іконі Божої Матері?

  • Найчастіше моляться перед напередодні неприємних подій, в скорботі чи зневірі;
  • Так як ікона цілюща, то багато просячи Богородицю допомогти позбутися від тілесних недуг;
  • Спільна молитва перед Пречистою здатна зупинити вторгнення ворогів;
  • Варто молитися перед відправленням в довгу подорож або відрядження – це захистить від труднощів в дорозі;
  • Можна просити Пречисту про сімейне благополуччя, допомоги в зачатті дитини і захисті сімейного вогнища.

молитва:

«Пресвята Пані Владичице Богородице, надіє всіх, хто надіється на Тебе, Заступниця сумних, Відпочинок відчайдушних, вдів і сиріт Питательнице! Вислухай і помилуй нас, грішних і недостойних рабів Твоїх, з смиренням до пречистого Твого образу припадаючи:

умоли, Милосердна Владичице, Сина Твого і Господа нашого Ісуса Христа, і нехай Він відверне від нас праведний гнів Свій, хай вибачить гріхи і беззаконня наші, яко да сподобилися чеснотою Його скінчити життя наше в покаянні і отримати милість Його з усіма обраними Його, яко благословив і препрославлений єси на віки віків. Амінь».

You cannot copy content of this page