28 листопада вшановують образ Пресвятої Богородиці “Куп’ятицької”. Молитва, яку підносять саме цього дня

О, Пресвята Діво, Мати Господа Вишнього, заступниця і покров усіх, хто до Тебе звертається! Поглянь з висоти святості Твоєї на мене грішного, що припадає до пречистого образу Твого: почуй мою теплу молитву і принеси її перед улюбленого Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа:

благай Його, нехай осяє похмуру душу мою світлом божественним благодаті біди, скорботи і хвороби, нехай пошле мені тихе і мирне життя, здоров’я тілесне і душевне, нехай утішить страждаюче серце моє і зцілить рани його, нехай наставить мене на добрі діла, розум мій бо від помислів суєтних нехай очистить, виконувати ж заповіді Свої навчивши, від вічні муки нехай позбавить і Свого Небесного Царства нехай не позбавить мене.

О пресвята Богородице! Ти, всіх скорботних Радості, почуй і мене скорботного: Ти, названа утішителькою печалі, втамуй і мою печаль: Ти, Купино неопалима, Збережи мир і всіх нас від шкідливих вогненних стріл ворога.

Будь мені в житті тимчасовому Заступниця і про життя вічне перед улюбленим Сином Твоїм Господом нашим Ісусом Христом Ходатайка.

Навчи мене тому з вірою і любов’ю служити, Тебе ж, Пресвята Мати Божа, благословенна Маріє, благоговійно шанувати до кінця моїх днів. Амінь.