fbpx

28 жовтня – Свято ікони Божої Матері “Спорительниця хлібів”: що не можна робити в цей день і яку молитву читати

28 жовтня – день ікони Божої Матері “Спорительниця хлібів”. Це шанований у православ’ї чудотворний образ Богородиці, який допомагає в духовних і земних справах.

Біля чудотворної ікони до Божої Матері звертаються з проханням про допомогу в щоденній праці і про духовне спасіння.

Перед “Спорительницею хлібів” можна просити зміцнення матеріального благополуччя і допомоги в подоланні труднощів.

Звертаються з проханнями про захист для посадок, допомогу під час посухи, про рясні дощи.

Молебні “Спорительниці хлібів” здійснюють у неврожайні часи і моменти природних негод.

Біля ікони “Спорительниця хлібів” до Божої Матері звертаються з проханням про допомогу в щоденній праці і про духовне спасіння

Віряни відвідують урочисту службу в церкві і звертаються з молитвами до Божої Матері.

У храмах виконується спеціальний піснеспів, що славить Богородицю, її милосердя і увагу до справ людських.

Після служби здійснюють хресний хід. Раніше святий лик носили на поля, щоб Божа Матір послала гарний урожай і захистила землі від посухи.

Якщо з якоїсь причини не виходить відвідати церкву, можна помолитися вдома. Перед образом запаліть свічку, покладіть шматочок хліба на стіл і подякуйте Богородицю за їжу й щасливе життя, нічого не приховуючи, розкажіть про труднощі та попросіть захисту і заступництва.

Молитва перед іконою “Спорительница хлібів”

“О, Пресвята Діво Богородиця, Премилостива Владичице, Цариця Небес і землі. З благоговійним трепетом і скорботним серцем смиренно молимо Тебе: будь нам, грішним і недостойним рабам Твоїм, мудра Домобудівниця, яка життя наше добре влаштовує. Будь-яке співтовариство, всякий дім і сімейство в благочесті і православ’я, однодумності, послуху і достатку утримуй.

Збережи, Пречиста Мати, від усякої нужди, хвороби, згуби, граду, вогню, від усякої злої обстановки. Обителі нашій, будинкам і родинам і всякій душі християн і всієї країні нашої визнай мир і велику милість. Славимо Тебе, Премилостиву Живительку і Годівницю нашу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.”

You cannot copy content of this page