3 найбільш підступних знаки Зодіаку

Австрологи виділили трійку найбільш підступних знаків Зодіаку.

Скорпіон

Скорпіон — найпідступніший знак з усього зодіакального кола. Іноді він перетворюється в підлу істоту, чий несподіваний укyс завдає смepтельний удaр. Скорпіони від природи володіють винятковою проникливістю, яку не обов’язково використовувати на зло.

Скорпіони інтуїтивно вловлюють приховані «скелети в шафі», які люди соромляться показати. Вони бачать наскрізь людські слабкості й болючі точки. В основі їх хитрих ходів лежить не тільки бажання маніпулювати, але і захистити себе і своїх коханих. Якщо Скорпіон на вашій стороні, вам дуже пощастило. Якщо ні…краще приготуватися до найгіршого. Мстивість Скорпіона відома всім.

Діва

Через свою дріб’язковість практичній Діві часом самій стає ніяково. Її бажання все розкласти по поличках і відповідати ідеалу просто нестерпне. Діва може звести з розуму будь-кого своїми нескінченними причіпками і настановами. Але не дай Боже, якщо раптом стійкий світ Діви буде зруйнований кимось з її оточення.

Представники цього знака роблять все повільно і методично, тому їх помста подається холодною. За це Діву можна зарахувати до підступних знаків. Особлива підступність Діви полягає в тому, що удaр противнику буде завдано в спину і в найнесподіваніший момент.

Козеріг

У деяких ситуаціях цей знак може бути безсердечним і жopорстоким. Емоційно холодний і егоїстичний Козеріг не упустить можливості проявити себе як злий геній або підступний тиpан.

Читайте також: Дзеркальна дата липня: 07.07 можливо позбутися проблем і змінити життя на краще

Мета його життя — пригнічувати інших. Козеріг вважає, що він — центр всесвіту, і цілеспрямовано йде до своєї мети, знищуючи по дорозі своїх суперників. У Козерога немає приcтрасті до інтриг, вони воліють одноманітно і нудно вибивати у людини ґрунт з-під ніг.

Всі ми маємо темні сторони особистості, які не заведено показувати оточуючим. Підступність із їх числа, і тепер ви знаєте, у кого вона розвинена сильніше всіх.