fbpx

3 найгірших водія за знаком Зодіаку: а ви є в списку?

У зодіакальні гороскопи можна вірити, можна не вірити, але, як показує практика і статистика, розташування зірок і планет в момент народження людини впливає на характер, схильність до певних навичок і умінь. Проаналізувавши дані великої страхової компанії, ми склали список знаків Зодіаку, яким керування транспортним засобом дається складніше інших.

Якщо в цьому переліку ви себе не знайшли – можете видихнути. Цілком можливо, ваш знак один з тих, для кого водіння автомобіля – це практично друга натура.

3 місце. Риби. Цей знак Зодіаку дуже часто знаходиться в світі мрій та ілюзій. Тому, перебуваючи за кермом, Риби можуть зануритися в свої думки, і відволіктися від дороги, що, в свою чергу, спровокує авapiйну ситуацію.

Порада. У процесі керування транспортним засобом, намагайтеся чітко контролювати процес, нагадуйте собі, що ви перебуваєте «тут і зараз».

Читайте також: 6 найбільш невірних чоловіків за знаком Зодіаку

2-е місце. Телець. На першому місці для Тельців – власний комфорт. Їх «водійське» мислення може працювати приблизно так: я не голодний, температура повітря відрегульована, низький рівень шуму, паливо в баку ще є. А ось ситуація на дорозі і безпека йдуть, як би, на другий план.

Порада. Найголовніше за кермом – безпека. Слідкуйте за дорогою, іншими учасниками дорожнього руху, знаками і світлофорами. Рівень комфорту – це питання, в даному випадку, другорядне.

1-е місце. Близнюки. Близнюків можна вважати найгіршим водієм через їх прагнення зробити все і одночасно: вести автомобіль, говорити, по телефону, відповідати на повідомлення, пити каву, розважати дитину і фарбувати губи. Тут вже й до авapії недалеко.

Порада. Все встигнути і бути щасливою – це цілком реально, головне, не женіться за багатозадачностью, робіть все поетапно. Під час керування машиною не відволікайтеся на сторонні речі, стежте за дорогою і панеллю приладів.

Джерело

You cannot copy content of this page