3 типи найвредніших дружин за версією чоловіків: а ви себе впізнали?

Кожна з наречених, поруч з коханим, хоче все життя бути для нього най-най. Але часом, самі про те не відаючи, дружини з прекрасної принцеси перетворюються в злу мачуху і своєю поведінкою руйнують кохання і добрі стосунки в родині. Яка поведінка найбільше дратує чоловіків у власних дружин?

Якщо всі наречені такі милі, звідки тоді беруться злі дружини? Це жартівливий вислів з анекдоту насправді, як і будь-який жарт, має частку правди. Посудіть самі, в цукерково-букетний період, коли двоє тільки зустрічаються, закохуються, дорожать крихкими стосунками, вони прагнуть показати свої найкращі якості, щоб ще більше сподобатися і не злякати об’єкт обожнювання.

Після заміжжя багато чого змінюється, адже можна перестати грати роль хорошої дівчинки і нарешті стати самою собою. Які помилки часом допускають дружини, перетворюючись в непривабливих казкових героїнь і відштовхуючи від себе своєю поведінкою другу половинку?

Царівна Несміяна

Жінки, які плачуть без приводу, рано чи пізно починають дратувати. На початку сімейного життя чоловік намагається втішити, заспокоїти, притиснути до гpyдей і відразу ж вирішити всі проблеми, тільки щоб у коханої слізки висохли. Але з часом надуті губи, сльози-вимоги, сльози-капризи з приводу і без приводять чоловіка в сказ і з кожним днем ​​все більше діють на нерви.

Ще більше чоловіки не люблять, коли істерики влаштовують при людях або постійно вимагають до себе уваги, дзвінки в робочий час з вимогою «Пожалій, я зламала ніготь» або «Терміново приїжджай і утіш, я посварилася з подругою» нічого окрім невдоволення і негативних емоцій не викликають. У багатьох пропадає бажання повертатися до такої вічно ниючою дружини, після роботи вони вважають за краще знаходити віддушину в інших, більш оптимістичних компаніях.

Отелло в жіночому образі

Вічні підозри, дзвінки-перевірки протягом дня, закочування істерик при поглядах в напрямку інших жінок, втручання в особистий простір (перевірка дзвінків і смс в телефонах, контактів в соцмережах, кишень і шафок з особистими речами) – такі спроби застати чоловіка на зраді часом доходять до фанатизму, стають болючою параноєю, якій під силу знищити і звести нанівець найкращі стосунки.

Читайте також: “Я йому шкарпетки перу, догоджаю, готую, а, виявляється, серйозних стосунків між нами немає, він вільний”

Зла відьма Круелла

Жінки такого типажу вічно чимось незадоволені, надмірно емоційні, вічно бурчать і критикують без приводу, дратуються через дрібниці: не так нарізав хліб, не те купив в магазині, не вчасно викинув сміття, не правильно вчинив, не те сказав. Ще гірше, якщо дружина може дозволити підвищувати голос.

При цьому ви можете бути ідеальною господинею, хорошою мамою. Але емоційно такі стосунки вічних претензій і нервових зривів вимотують подружжя і змушують шукати розради на стороні. Слабкий емоційно чоловік перетворюється в ганчірку і підкаблучника, а сильний не стане миритися і піде з сім’ї.

Джерело.