fbpx

“Я йому шкарпетки перу, догоджаю, готую, а, виявляється, серйозних стосунків між нами немає, він вільний”

Не позаздриш Маринці) Живе з чоловіком майже в цивільному шлюбі (їй так здається, та й за фактом начебто так), а він представляється іншим дівчатам холостим.

І ще заявив їй, що у нього взагалі немає ні з ким цих серйозних стосунків, він типу кілька років пізнає людину. Тобто дівчина повинна його обслуговувати (хоча і він, звичайно, щось робить), але при цьому вона не вважається його дівчиною? Для нього навіть спільне проживання – свобода. Що з ним Марина хоче ловити – незрозуміло, зрозуміло, що “поматросил іи бросил”, хоча, може бути, я і помиляюся.

цитую:

“Зустрічаємося з чоловіком майже два роки. Нам обом трохи за тридцять, обоє в розлученні, у обох по дитині від першого шлюбу. У кожного своє житло. Майже рік він пмайже жив у мене, в себе з’являвся раз в тиждень, перевірити чи все нормально. Точніше, це тільки я думала, що зустрічаємося. Нещодавно побачила листування в соціальних мережах з давніми знайомими, з деякими в контексті: хочу побачитися і т.д.

Ще писав, що вільний. Зустрічей начебто поки не було, у мене шoк. Спробувала поговорити, а у відповідь: “мені не подобається, коли мені виносять мозок.” На питання про стосунки: “У мене ні з ким немає серйозних стосунків. Я нікуди не поспішаю, спочатку треба пізнати людину. “І все в такому дусі. У мене двічі шoк. Ось тобі на.

Читайте також: “Дівчата, не йдіть заміж за старперів, навіть якщо вони багаті – це пастка”

Виконуючи за фактом функції дружини, я, виявляється, ніхто. Завжди намагалася зрозуміти його, не вимагала нічого, в плані грошей, подарунків і т.д. Дитину свою сама забезпечую, на нього не вішаю. Боляче так, плачу майже тиждень вже. Розумом розумію, що це ненормально, що треба рвати, а не можу. Посварилися, поїхав, а все навколо про нього нагадує. Він спить, я подумки намагаюся попрощатися, а серце на частини рвeться”

Ну закохалася дівчина, буває. Хоча треба якось вміти свої почуття контролювати, якщо поруч невдячна свиня, ви так не думаєте?

Джерело.

You cannot copy content of this page