fbpx

3 жінки за знаком Зодіаку, від яких втече будь-який чоловік

Деякі представниці зодіакального кола мають настільки важкий характер, що жоден чоловік не здатний перебувати з ними довгий час.

Завдяки природній красі і чарівності жінки здатні буквально звести з розуму будь-якого чоловіка. Однак в деяких випадках зовнішня оболонка буває оманлива, і під нею представниці прекрасної статі приховують свої найтемніші сторони. Кожному знаку Зодіаку властиві певні риси характеру, поведінка, манера спілкування і навіть ставлення до оточуючих. Джерело

Багато зодіакальних представників навчилися ретельно приховувати свої недоліки, тому з першого погляду складно зрозуміти, що вдає із себе людина насправді. Експерти розкажуть вам, яких жінок не здатний витерпіти жоден чоловік.

Жінка-Козеріг
Жінки-Козероги – природжені кар’єристки. Як правило, любов і романтика не являють для них особливої цінності, саме тому вони без особливих зусиль можуть знайти собі партнера, а незабаром так же легко з ним розлучитися. Чоловікам досить складно перебувати в довгих стосунках з цим знаком Зодіаку.

Деякі представниці цього сузір’я є досить владними, педантичними і навіть егоїстичними особистостями. Через це чоловікам дуже складно потурати примхам коханої. Найчастіше у стосунках з Козерогом ініціатором розлучення є чоловік, і розрив не приносить йому зайвих переживань, а скоріше навпаки, дає відчуття свободи.

Жінка-Близнюки
З дванадцяти представників зодіакального кола Близнюки найбільше бояться втратити свободу. Звичайно, вони не прирікають себе на самотність, але і до серйозних стосунків не прагнуть. Представниці цього Знака Зодіаку вдають із себе життєрадісних, розумних і різнобічних жінок, що нерідко відразу ж викликає у чоловіків зацікавленість.

Однак з часом їх починає бентежити, що кохана занадто часто затримується на роботі, придумує будь-які відмовки, щоб відкласти зустріч, або ж зовсім не приходить ночувати. Любов до представниці цього знака проходить надто швидко, а ось стpaх зустріти таку ж жінку ще раз залишиться надовго.

Читайте також: Саме сьогодні, в День Бориса і Гліба, можна примножити гроші на цілий рік. Ось що потрібно зробити

Жінка-Лев
Егоїстичні Левиці ніколи не дозволяють чоловікові бути головним у стосунках, і зазвичай у них виходить пpидyшити індивідуальність свого коханого. У перші хвилини знайомства чоловіки готові втратити дар мови від краси, ceксyaльності і унікального характеру Левів, але цей потяг пройде вже скоро.

Представниця цього знака Зодіаку піде на будь-які хитрощі, щоб змусити коханого робити так, як вона захоче. Адже будь-яка Левиця – це королева, а ви – всього лише її підданий. Деякі чоловіки настільки вражені якостями своєї коханої, що не можуть відпустити її зі свого серця. Однак коли партнер зауважує, що його обраниця вже починає «перегинати палицю», стосунки припиняються.

You cannot copy content of this page