fbpx

3 жінки за знаком Зодіаку, які стають найкращими дружинами і мамами

У кожного чоловіка своє уявлення про те, якою має бути ідеальна дружина. Хтось шукає в шлюбі пpистpaсть, кохання свого життя, вірного друга, однодумця, надійне плече, хорошу матір і бездоганну господиню. Саме тому для одного найкращою дружиною стане зразкова домогосподарка, а іншому потрібна цілеспрямована і амбітна бізнес-вумен.

Астрологи запевняють, існують знаки Зодіаку, у яких є всі передумови стати кращими дружинами. Джерело

Рак

Жінки-Раки не поспішають виходити заміж. Вони прив’язані до сім’ї і тому цілком комфортно почувають себе в рідній домівці. Але якщо вже вона погодилася віддати вам свою руку і серце, стане ідеальною дружиною. Вона обожнює затишок, любить готувати, знаходить свою реалізацію в наставництво і вихованні дітей.

На неї можна розраховувати у важку хвилину: вона буде поруч з вами, як то кажуть і в хворобs, і в бідності. Але і чоловікові розслабитися вона не дозволить, вимагаючи від нього повної самовіддачі. Сім’я для неї головне, а значить кожен гвинтик в цьому механізмі повинен працювати ідеально.

Водолій

Вічно юна і прекрасна Жінка-Водолій, є майже міфічною істотою. Вона і в пенсійному віці залишається стрункою і чарівною. У неї легкий характер, вона не стане пиляти чоловіка за те, що він не виніс сміття або не повісиш поличку. Не стане висіти гирею на нозі, повністю розчиняючись в ньому і дітях.

У Водолія своє досить широке коло інтересів, друзів і захоплень. Ідеального порядку в будинку у неї не буде, але це з лишком компенсується атмосферою душевності, яку їй вдається створити. Для неї природним є стан щастя, при цьому щасливою стає вся її сім’я. Одна проблема – вмовити Водолія вийти заміж буває непросто.

Читайте також: 3 жінки за знаком Зодіаку, від яких втече будь-який чоловік

Козеріг

Козероги часто виходять заміж досить рано. Це пов’язано не з легковажністю, а з умінням вже в юному віці планувати своє життя на багато років вперед і брати на себе відповідальність. Заміж виходять керуючись здоровим глуздом і тверезим розрахунком. Який ґрунтується на тому, що кращі жінки повинні виходити заміж за найкращих чоловіків.

При цьому чудово вміють поєднувати виховання дітей з освітою і кар’єрою. Чекати від Жінки-Козерога пpистpaсті і феєрії не варто, але вона стане вірним другом і однодумцем. Якщо не зустрічають свого обранця в юні роки, можуть цілком присвятити себе кар’єрі і зважитися на заміжжя вже після 40 років.

You cannot copy content of this page