3 знаки Зодіаку, які будуть плакати від щастя у листопаді

Більшість людей не чекають якихось кардинальних змін в останній осінній місяць, проте з їх думкою не згодні астрологи.

Лев

Звичайні щасливі й упевнені в собі, Леви в останні місяці немов потрапили в якусь чорну яму. Невдача слідує за невдачею, і ніяких просвітів в житті не видно. І вже не таким твердим здається ґрунт під ногами, злегка втрачена впевненість у собі. І всі думки Левів зосереджені на тому, як би до кінця року не розгубити все, що ще залишилося. І вже в наступному році намагатися почати життя з чистого аркуша. Джерело

Однак листопад різко змінить застійні плани Левів. Справи несподівано почнуть ладитися, сварки в родині припиняться, а головне — Леви раптом згадають, що це не вони повинні прогинатися під світ, а навпаки. Листопад стане настільки вдалим місяцем для цього зодіакального сузір’я, щі нікому не вдасться стримати сльози. Але це мало хто побачить. Леви не люблять показувати свою слабкість.

Стрілець

Для Стрільців листопад стане щасливим місяцем для вирішення накопичених особистих проблем, в тому числі і тих, які завдавали болю протягом тривалого часу. Але вищі сили знову почали протегувати цьому знаку.

І тепер нарешті вдасться розставити всі крапки над «i». У якомусь випадку це будуть позбавлення від тягаря минулого, яке заважало почати нові стосунки. А в якомусь випадку Стрільцям не вдасться спалити останні мости там, де любов все ще можна врятувати.

Читайте також: З 31 жовтня до 19 липня триватиме особливий час змін. Ось що чекає на кожного зі знаків Зодіаку в цей період

Риби

Риб у листопаді чекає приплив самої цієї енергії щастя. Так, попервах, звиклі до спокійного і розміреного життя, Риби переполошаться. Але, коли зрозуміють, які перспективи чекають одних Риб в кар’єрі, а інших — в особистому житті, вони просто не зможуть всидіти на місці. І, утираючи сльози щастя, кинуться у вир цієї енергії.