fbpx

31 січня у преподобного Афанасія просять захисту і зцілення. Молитва, яка вам у цьому допоможе

Саме 31 січня увесь християнський світ вшановує пам’ять Преподобного Афанасія. В цей день особливо слід молитися до святого, та просити захисту від усіх негараздів та зцілення від недуг.

Ось прості слова дієвої молитви:

“О, предивний великий угоднику Христовий, отче наш Афанасію! Зі смиренням нині схиляємо коліна сердець наших і звертаємось до тебе: принеси молитву нашу до Милостивого і Всесильного Бога, і виблагай нам у Його благості все, що корисне для душ і тіл наших: віру правдиву, надію щиру, любов нелицемірну, під час спокус — мужність, у муках — терпіння, в благочесті — успіх, щоб не на зло ми скористалися дарами Всеблагого Бога, але на славу Його святого імені і для прославлення твого за нас заступництва.

Виблагай, угоднику Христовий, у Царя царюючих і Господа володарюючих благодать, силу і благословення небесне керманичам нашої держави і подай Україні нашій спокій та благоустрій.

Читайте також: Сильна молитва, яка захистить у високосний рік вас та всю вашу родину від проблем, сварок та негараздів

О, Божий святий, пом’яни всіх, хто до твоєї священної раки приступає і сподоби їх благу кoнчину отримати і Небесне Царство успадкувати, щоб ми прославили дивного у святих своїх Бога, якого прославляємо в трьох іпостасях, Йому ж належить всяка слава, честь і поклоніння на віки віків. Амінь.

За матеріалами сайту Доброта

фото з вільних джерел

You cannot copy content of this page