fbpx
Гороскоп

4 найскандальніших знака Зодіаку, які потрібно обходити десятою дорогою

Кожному з нас доводиться час від часу конфліктувати, відстоюючи свою думку. Хтось робить це неохоче, хтось і зовсім прагне піти від конфлікту за всяку ціну, а інші відчувають себе в з’ясуванні відносин як риба у воді.

Є люди, яких краще не зачіпати, так як вони відразу ж дадуть вам відсіч. Під «роздачу» імпульсивної людини можна потрапити навіть без видимих причин і не встигнете ви схаменеться, як будете публічно вилаяла або висміяні. З якими знаками Зодіаку краще не вступати в конфлікт розкажуть зірки.

4-е місце: Діва

У образу себе Діви не дають. При цьому скандалять у характерній тільки для них манері. Роблять вони це так ніби скандал був внесений в їх розклад. Якщо їх, наприклад, штовхнуть на вулиці, вони чітко і аргументовано розкажуть чому так не можна чинити і яким чином можна загладити провину.

3-e місце: Скорпіон

Яскраві та харизматичні Скорпіони навіть скандалять красиво. Вони роблять це так, як ніби-то розігрують драматичну сценку, за яку планують отримати премію «Оскар». Крім того, для скандалу Скорпіонам потрібен відповідний привід. На порожньому місці вони скандалити не будуть. Вони можуть довести оточуючих до тремтіння, при цьому самі не грузнучи в скандалі, і, немов спостерігаючи його з боку.

Читайте також: Три найбільш жадібних і корисливих знака Зодіаку

2-е місце: Овен

Свариться з Овном собі дорожче. На лобі у представників цього знака цілком можна було б зробити напис: «Не лізь уb’є». Овен заводиться з пів обороту і в суперечках завжди йде до кінця. Але діє він так не зі зла. Справа в тому, що ним керує войовнича планета Марс, яка робить його таким запальним та імпульсивним. Не випробовуйте терпіння Овна, у нього його немає.

1-е місце: Стрілець

Пам’ятайте як говорив герой одного культового фільму: «Я б’юcя просто тому, що я б’юcя»? Це про Стрільців. Їм абсолютно не потрібен привід, щоб вплутатися в бійку або влаштувати скандал. Вони спалахують, як сірник і готові висловити кривдникові все в очі, абсолютно не замислюючись про доцільність сварки і почуття оточуючих.

Про те, що дратує Стрільця повинні знати всi, щоб більше не дозволяти по відношенню до нього неналежних вчинків. Правда потрібно віддати їм належне, що охолонуть вони зазвичай також швидко і не приховують образу.

Джерело.

You cannot copy content of this page