fbpx

4 знаки Зодіаку, які не бачать себе в шлюбі

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овен завжди грає за власними правилами, тому, якщо ви не розкриєте карти спочатку відносин, він відіграється на вас згодом. Чому? Тому що, навіть якщо ви припускаєте, що Овен розслабиться під час тривалих відносин, ви скоро зрозумієте, що це не так.

Овен побоюється не втрати свободу після шлюбу, а того, що його друга половинка не зможе йти в ногу з ним.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Однією з кращих якостей Близнюків є їх відмінні комунікативні навички, однак вони не можуть правильно розставити пріоритети. Коли справа доходить до довгострокових відносин і зобов’язань, їх нерішучість може зруйнувати зв’язок.

Близнюки – професіонали в випадкових знайомствах, тому що в такому випадку їм не доводиться турбуватися про прийняття важливих рішень.

Читайте також: Доленосне затемнення 7 серпня: як привернути удачу і чого не можна робити

Якщо вони відчувають, що хтось стає занадто близьким їм, вони можуть розірвати відносини швидше, ніж осмислити те, що сталося. Для Близнюків зобов’язання означає встати обличчям до обличчя зі своїми страхами.

Стрілець (22 листопада – 19 грудня)

Стрілець щасливий, коли добре проводить час на самоті або з друзями. Коли відносини починають ставати серйозними, він може віддалятися. Краще не підштовхувати його до вибору, поки він не впевнений в тому, чого хоче, інакше він зникне назавжди.

Відданість Стрільця – цікава річ. Спочатку може здатися, що він добре проводить час і змирився з ідеєю довгострокових відносин. Але, як тільки він розуміє, що він в них надовго, то починає діяти як зазвичай, тому що переживає про свою свободу.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолій – найкраще проявляє себе у відносинах, заснованих на глибоких зв’язках і дуже близьку дружбу. Важко сказати, про що він думає, тому ви можете переводити відносини з ним на наступний рівень на свій страх і ризик. Коли справа доходить до відданості, навіть дрібниці можуть похитнути впевненість Водолія в стосунках.

Неважливо, чи були ви разом протягом 6 місяців або 6 років, все може змінитися за пару секунд, коли ви з ним. Якщо ви не дозволите йому задавати темп, у вас не буде шансу бути з ним.

Джерело.

You cannot copy content of this page