fbpx
Гороскоп

4 знаки Зодіаку, які ніколи не зраджують

Деякі знаки, як наприклад, Водолії, рухаються занадто швидко на цьому етапі. Як тільки вони приймають рішення про те, починати стосунки чи ні, то рухаються вперед на всіх парах, але в той же час постійно сумніваються.

Знаки землі, в загальному, більш стабільні, ніж знаки вогню (наприклад, Овни і Леви) і більшість знаків повітря (наприклад, Близнюки і Водолії). Раки вторгаються і проносяться повз обов’язки зі своїм припливом, в той час як Риби можуть легко почати плавати з зовсім іншою зграєю риб.

Скорпіон – єдиний знак води, який як сам океан – всеохоплюючий і глибокий. Коли вони відчувають себе досить комфортно, щоб почати стосунки з кимось іншим, то утворюють тривалий зв’язок зі своїми партнерами. Але так само, як і в стосунках між місяцем і припливом, їм потрібен час, щоб почати довіряти.

Якщо у вас стосунки з одним з цих знаків, то на 90% – вони на все життя.

Телець (20 квітня – 21 травня)
Зв’язки Тельця – сильні і непроникні, якщо були надійно сформовані. Але тільки через те, що відносини з Тельцем надійні, не означає, що вони не можуть бути хиткими. Однак, Тельці можуть стати власниками в стосунках і сковувати партнера.

Але якщо Тельці зможуть дати простір своїм партнерам, їх незламна відданість буде винагороджена світлом від любові, яке їм так потрібне. І якщо Тельці погодяться на «тягни-штовхай», чим і є постійні стосунки, то вони виявлять, що їхні стосунки – пишний сад, про який вони з партнером повинні дбайливо піклуватися.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Терезами керує Венера, планета кохання і гармонії. З усіх знаків Зодіаку, цей головний знак повітря асоціюють з браком найчастіше.

Коли Терези починають відносини, вони люблять по-справжньому і можуть вдихнути в них мир і гармонію. Навіть коли на морі починає штормити, Терези – повітря, яке наповнює вітрила корабля і захищає пасажирів від неспокійних вод.

Але перед тим, як вони можуть запропонувати свою рівновагу іншим, їм потрібно знайти рівновагу всередині себе. Як тільки вони досягнуть внутрішньої згоди, вони будуть насолоджуватися священним союзом зі своїми партнерами.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)
Коли Скорпіони закохані, вони люблять досить глибоко. Як стабільний знак води, Скорпіони створені з почуттів. Для них неможливо відноситься несерйозно до самої суті свого існування.

Оскільки вони виставляють радари з самого першого дня, щоб вони повідомили про небезпеку, що насувається, якщо вони з вами вже більше півроку, то у вас є потенціал провести багато якісного часу разом. Секрет в тому, щоб продовжувати рухатися повільно, щоб ваш зв’язок не став всепоглинаючим.

У стосунках немає нічого, до чого надзвичайно чутливі Скорпіони ставилися б несерйозно. Ні до вашого дотику. Ні до вашого сарказму. Ні до вашого незрозумілого неспокою або зашифрованої розмови. Вони будуть сміятися над вашими жартами і одночасно аналізувати гру слів.

Закохуватися в Скорпіона – це дуже небезпечний процес, в якому вас з’їдають. Якщо ви занадто швидко вскочите в їх обійми, ви ризикуєте отримати cмeртeльний укус. Але будьте впевнені цим укусом вони вас причарують надовго!

Козеріг (22 грудня – 19 січня)
Козероги – надійні і уважні партнери, яким потрібно возз’єднатися з кимось на довгий час, щоб відчувати себе повноцінними в стосунках.

Читайте також: Жіночий гороскоп на червень, який обіцяє бути насиченим і яскравим

Вони отримують задоволення від можливості працювати над одними цілями з партнером, і через їх скрупульозну робочу етику, завершення проектів, які вони воліють брати разом, займають роки будівництва довіри. Якщо Козеріг починає з вами стосунки, то можете бути впевнені, що це надовго. Ви впевнені, що це те, що вам дійсно потрібно?

Якими б стабільними були серйозні стосунки з Козерогом, вони не спрацюють, якщо ви не будете щирі з приводу того, чого ви хочете від них. Тут немає місця нечітким цілям і тому напрямку, який ви б хотіли для відносин.

Якщо ви і ваш коханих Козеріг не зовсім на одній хвилі, ви виявите, що рухаєтеся в протилежних напрямках. Ви можете уберегти себе від сильного болю і відчаю, якщо відразу встановите ясність.

You cannot copy content of this page