Чим здивує і порадує перший день жовтня кожного зі знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні у Овнів є привід для тривоги. Ті або інші неприємні відчуття не виключаються аж до ночі. Можлива підозрілість, залежність від чужих думок, віра в прикмети чи передчуття. Важливо контролювати свої емоції і чуттєві капризи, відрізняти уявні небезпеки від реальних. Енергію краще направити на корисну роботу, особливо, ліквідацію останніх дрібних проблем на її фінальному етапі. Джерело

Телець

Сьогодні Тельцям не раз стане в нагоді талант психолога або емпата. Навколишні здатні сказати вам куди більше своєю мімікою чи інтонацією, ніж словами і формальною поведінкою. Щоб вдався діалог, зірки радять вам не перебивати співрозмовника, не намагатися шокувати його своєю оригінальністю і не нав’язувати йому своє розуміння обговорюваної проблеми. День непоганий для офіційного візиту, важливої зустрічі.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам зірки радять дотримуватися системних заходів, як технічних, так і психологічних. Результат зусиль залежить не стільки від сміливості, майстерності або ентузіазму, скільки від дисципліни, вміння вникати в деталі і доводити справу до кінця, дотримання рецептури, графіка, технологій, правил гігiєни, лікapських чи інших приписів. Може знадобитися витримка, скритність.

Рак

Для Раків цей день вдалий, але багато які Раки можуть вважати навпаки (особливо, якщо налаштовані романтично і легковажно). Головний подарунок зірок сьогодні полягає у передбачуваності подій і захисту від великих неприємностей, за рахунок надійного партнера, закону або багажу колишнього сумного досвіду. Якщо ви мрієте про стрімкий ривок вперед і чудесне визволення від усіх проблем, вас чекає розчарування.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам всюди підтримувати порядок. Створивши хаос або розвівши бруд, впоратися з ситуацією буде значно складніше. Не завадить розмежування посадових повноважень і сімейних обов’язків, чітке позначення побутових, професійних, етичних, психологічних кордонів. Краще відмовитися у цей день від легковажного безладного спілкування, знайомств, розваг, роз’їздів.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам покластися на долю. Чутливі Діви можуть довіряти своєму несвідомому початку: пам’яті, інтуїції. Спрацює звичка або стара прикмета. Емоції і відчуття в цей день підтверджують (і навіть замінюють) промови. Мовчазність, сором’язливість, складна передісторія подій або комплекс зовнішніх обставин завадять балакучості, але найважливіше буде зрозуміло без зайвих слів.

Терези

Сьогодні Терезам не варто ризикувати, порушуючи офіційний алгоритм фінансових операцій або заведений порядок розпорядження майном. Це особливо важливо, якщо ваш добробут залежить від сторонніх або позикових коштів, наприклад, ви живете в кредит. Багато які Терези будуть почувати себе некомфортно з-за перешкод до відкритого чесного діалогу, непрозорості чужих емоцій або скритності чужих маневрів.

Скорпіон

Скорпіонам день забезпечить стабільність. Решта залежить від організації ваших справ, від балансу поганих і корисних звичок, від самопочуття і вміння не реагувати на зайві зовнішні подразники. Корисно зайнятися виправленням помилок у своїй роботі. Є шанс отримати накопичувальний ефект від колишних зусиль, в останній момент вирівняти шальки ваг в довгому змаганні чи у грі на виживання.

Стрілець

Сьогодні зірки рекомендують Стрільцям відкласти індивідуальні починання, а в поточних справах дотримуватися скритної тактики і виявити системну турботу про безпеку. Не завадить знизити зовнішню активність, перенести на іншу дату розваги і відповідальні заходи. Не зашкодять заходи профілактики несприятливої обстановки, на тлі накопиченої втоми і за наявності хрoнічних зaxворювань.

Козеріг

Сьогодні доля охоче допомагає Козерогам в їх планах і навіть у примхах, що аж ніяк не робить їх авантюристами. Багато Козерогів, навпаки, стануть надмірно обережними, так як їх перестраховка буде викликана негативним досвідом минулого. Недосвідчених Козерогів стримають обставини або старші друзі. Зірки радять не «гальмувати» без причини і не відкладати намічене, особливо, якщо близький фінал справи.

Читайте також: Гості пішли, а бабуся вирішила перевірити чи не залишив хто негативу в будинку. Результат нас вразив

Водолій

Водоліям варто пам’ятати, що для них це день явних або прихованих ризиків. Згода на рівні слів і ідей буде супроводжуватися відсутністю гармонії на рівні емоцій, потреб і звичок. Окрему небезпеку представить зовнішня або внутрішня інерція: утримувати вас на невірному шляху може впертість чи невдалий збіг обставин. Краще відкласти всі значимі ініціативи, в тому числі, спільні.

Риби

Сьогодні Рибам зірки радять не звертати зі знайомого шляху і всіляко намагатися зберегти статус-кво. Орієнтир може дати план, закон, договір, рекомендація професіонала, на духовному рівні — вистраждана правда. День посилить гру уяви і утруднить формальні комунікації. Не варто приступати до циклу інтелектуальних занять, переговорів, оформлення документів, вирушати в довгий шлях.