fbpx

5 бабусиних порад по догляду за дитиною, які варто забути назавжди

Багато бабусь обожнюють давати поради по догляду за немовлям. Молоді батьки нічого не тямлять в дітях. А вони вже виростили своїх. Але чи всі поради по догляду за дитиною від старшого покоління безпечні?

«Яйце курку не вчить», – говорить стара істина. А що, якщо у яйця є гугл і доступ до сайту МОЗ? Адже за 20 – 30 років з’явилося так багато досліджень, що деякі поради по догляду за немовлям виглядають дивно. Бабусі і дідусі давно не оновлювали свої знання щодо виховання та догляду за дітьми. Як мінімум 5 популярних порад можна залишити в минулому

Промислова їжа – тотальне зло

Що може бути краще коров’ячого молочка для дитини? Тільки не цей підозрілий білий порошок! Бабусі зовсім не визнають сумішей, швидкорозчинних каш і йогуртів. При сучасних технологіях куди надійніше купити хорошу суміш, ніж відшукати корову недалеко від міста. Промислову їжу перевіряють на відповідність всім стандартам якості, її додатково збагачують вітамінами необхідними немовляті і вона дуже зручна для зайнятої сучасної мами.

Тепло в будинку

Немовля не любить холод, тому побільше чепчиків і вікна закрити наглухо! В таких умовах дитина виросте зовсім непристосованою до різних температур. Ідеально, коли в будинку малюка – 16-20 градусів. Також деякі педіатри радять привчати малюка до кондиціонера. Звичайно, не включати його на дуже ницькі температури і не підставляти під потік повітря. Але поступово зменшувати температуру і відмовлятися від них зовсім – не варто.

Кондиціонери – невід’ємна частина нашого побуту. Якщо дитину від нього берегти, вона буде хворіти ледь зайде в прохолодний ТРЦ.

Годування за розкладом

Дотримуватися між годуваннями встановленого режиму і годувати, не має значення голодна дитина чи ні. Це діє відносно молочних сумішей. Їх потрібно давати строго за графіком, щоб не перегодовувати малюка. Що стосується грудного вигодовування, педіатри радять годувати на вимогу. Це сприяє підтримці лактації у мами, плюс дитина не переїдає і не плаче від голоду.

Читайте також: Експерти назвали хвоpoби, які жінки передають у спадок донькам

Допоювати

Ще одна порада, яку дають бабусі молодим мамам – пропонувати водичку малюкові. Віона виправданалише в разі годування молочною сумішшю. Тоді давати додаткову рідину треба. На грудному вигодовуванні дитина не потребує допоювання, всю рідину вона отримує з молока.

Прикорм

«Ми тобі сік морквяний давали в три місяці», – обурюються бабусі, коли мама «затягує» з введенням прикорму. В їх час це було виправдано, так як коров’яче молоко не давало достатньо вітамінів малюкові. Природно шукали вітаміни у дорослій їжі. У наш час такої необхідності немає: і ГВ і суміш мають всі необхідні поживні речовини. Прикорм вводять з 6 місяців, коли дитина готова вживати іншу їжу, крім маминого молочка.

Джерело.

You cannot copy content of this page