fbpx

5 найбільш небезпечних днів у червні, коли вам потрібні максимальна обережність і вміння тримати себе в руках

Місячний календар розповість вам про те, як долати труднощі в кожен з нeбeзпeчних днів червня. Також поради астрологів допоможуть вам зрозуміти, як уникнути зустрічі з цими негараздами.

5 червня – день сварок і конфліктів

5 числа Місяць буде рости в Знаку Рака. Цей день стане днем ​​зіткненням потужної і неприборканої енергії Місяця зі спокійною енергією стихії Води. Цей дисонанс призведе до невеликого внутрішнього напруження, а також до серйозних конфліктів інтересів між поколіннями. Джерело

Можливі сварки між дітьми і батьками, між начальством і підлеглими, викладачами та студентами. Якщо на цей день випаде співбесідf, ділова зустріч або іспит, то потрібно буде налаштуватися на компромісне ведення діалогів. Зрозуміло, зробити це буде непросто, але саме тому 5 червня входить до списку найбільш небезпечних днів місяця. Кожному захочеться проявити незалежність і самодостатність. Якщо немає варіантів вирішення проблеми мирним способом, краще поступитися.

10 червня – день зриву планів

Стихія Землі, представлена ​​Дівою, зіткнеться з сильним енергетичним потоком зростаючого Місяця. Згідно з місячним календарем, впевненість людей різко спрямується вниз, знизивши тим самим продуктивність. Додасть оливи у вогонь тригон Місяця з Плутоном і потужний подвійний аспект Сонця з Юпітером і Сатурном.

Тригон Місяця з Плутоном призведе до втрати мотивації, до появи комплексів і страхів, негативних установок, які можуть зруйнувати відносини. Цей аспект стане основною причиною зриву запланованих справ. Активне Сонце збільшить емоційний фон, через що люди будуть більш яскраво реагувати на провокації, на невеликі проблеми і дрібні негаразди. Активне Сонце не дасть розслабитися, відновити віру в себе. Через це негатив, образи і тривожність будуть тільки рости.

14 червня – час зневіри і зради

Скорпіон зі зростаючим Місяцем дуже сильно не ладнають. Це може стати причиною підвищеного егоїзму. Багато людей почнуть думати тільки про себе, порушуючи обіцянки. У такі дні можна дізнатися, хто є справжнім другом і товаришем, а хто лише прикидається. Астрологи радять тримати себе в руках, не намагаючись урвати шматок пирога побільше. Скромність стане головною чеснотою.

Шлях до гармонії буде лежати через очищення від образ. Негативні емоції приведуть до зневіри і відчуття безпросвітності. З переживаннями доведеться боротися самостійно, не вимагаючи допомоги від оточуючих. Найважчим цей день стане для представників творчих працівників і професій, що вимагають постійного спілкування.

21 червня – час фатальних подій

У цей день астрологи радять якомога простіше ставитися до всього того, що відбувається. Це буде перший день ретроградного руху Нептуна – планети, що відповідає за задоволення, а також видимі і невидимі зміни, непідвладні людям і всьому людству. Наслідки 21 червня важливіше того, що буде відбуватися в сам цей день. Експерти рекомендують ставитися до всього того, що відбувається простіше. Це збереже присутність удачі поруч з вами.

Читайте також: У червні потрібно заготовити листя смородини – це відмінний засіб від цілої купи хвopoб. Мені про це мама нагадала, ділюсь і з вами

Місяць, що знаходиться в фазі спаду, виявиться у Водолії. Це означає, що фатальні і некеровані зміни торкнуться життєвих принципів людей. Астрологи радять ставитися до випадковостей як до можливості перетворити своє життя. Деякі перевороти будуть болючими, але це невід’ємна частина розвитку.

27 червня – агресивний день

Місяць в Овні не здатен впоратися з енергією стихії Вогню. Приборкати його не вийде, тому залишиться тільки змиритися з тим, що багато людей будуть вести себе неналежно негативно. Конфлікти і сварки стануть абсолютною нормою. В людях прокинеться імпульсивність, агресія, бажання відстоювати своє до кінця.

Квадратура Місяця з Марсом привнесе додаткову негативну нотку в цей день. Такий аспект провокує бажання людей домагатися свого брутальністю й хамством. Не варто чекати поблажок і дипломатичності від оточуючих.

You cannot copy content of this page