fbpx
Гороскоп

5 найбільш нeбeзпeчних днів у жовтні: Підготуйтесь до складного часу, щоб не втратити удачу

Обов’язково ознайомтеся також з найсприятливішими днями жовтня, щоб правильно спланувати справи на весь місяць. Намагайтеся не навантажувати себе складними завданнями в небезпечні дні, щоб уникнути проблем.

2 жовтня – день емоційних потрясінь

Це один з найбільш нeбeзпeчних днів жовтня, тому що зірки, Місяць і Марс будуть перебувати в несприятливому становищі. Зростаючий Місяць погано поєднується зі стихією Води, представленої Скорпіоном. У той же час Місяць буде знаходитися в аспекті з Марсом, який є найяскравішим представником стихії Вогню. Цей тотальний хаос і дисгармонія Води й Вогню приведуть до великих емоційних проблем. Джерело

Астрологи зазначають можливі скачки настрою, високу ймовірність сварок і конфліктів – як внутрішніх, так і зовнішніх. Цілком можливо, що багато 2 числа отримають якусь неприємну звістку. Потрібно бути обережніше за кермом в цей день, поменше ризикувати.

6 жовтня – день розладу між закоханими

Це найгірший день для з’ясування відносин, для будь-яких сварок. Астрологи і експерти радять користуватися змовами від ревнощів, тому що зростаючий Місяць у Козерозі посилить це руйнівне і дуже неприємне відчуття. Цей день можуть затьмарити навіть найменші зачіпки і критика на адресу близьких людей.

Квадратура Місяця з Венерою лише додасть масла у вогонь. Цей аспект зробить людей більш заздрісними і егоїстичними. Це означає, що сподіватися на чиюсь допомогу варто в останню чергу. Швидше за все, 6 числа буде багато різних неприємних дрібниць, які можуть вибити вас з колії, змусити сумніватися в собі і оточуючих.

14 жовтня – день апатії і втрати мотивації

Повний Місяць в Овні – це сигнал тpивоги, тому що в такі дні відбувається багато непередбачуваних речей. Крім того, Місяць буде в квадратурі з Плутоном. Цей аспект призводить до кризи в більшості сфер життя через втрату мотивації та ентузіазму.

У цей день людям постійно буде щось заважати: якісь неприємні дрібниці, відсутність настрою. Якщо врахувати, що це понеділок, то ситуація стане ще менш райдужною, адже без мотивації по понеділках доводиться стикатися з великими перешкодами на шляху.

22 жовтня – день перепадів настрою

Місяць у Леві – це час великого енергетичного дисонансу. У цей день настрій буде стрибати то вгору, то вниз. Щоб наслідки цих «стрибків» були мінімально негативними, потрібно позитивніше дивитися на світ. Найгірше себе будуть почувати песимістично налаштовані люди, які звикли в усьому шукати негатив.

Дуже корисною буде допомога оточуючим в цей день. Всі, хто отримає від вас емоційну підтримку, не забудуть добра. Астрологи радять уникати егоїстичних помислів і більше думати про загальний успіх 22 числа. Прийшов час побути поруч з родиною, з коханими і близькими.

Читайте також: Виберіть картинку і дізнайтесь, як зміниться ваше життя у жовтні

29 жовтня – день фінансові труднощі

29 числа краще уникати дорогих придбань, спонтанних покупок і фінансових ризиків. Не потрібно брати гроші в борг і позичати свої кошти кому-небудь. У такі дні люди часто роблять вчинки, про які потім жалкують.

Всьому виною зростаючbq Місяць у Скорпіоні і в з’єднанні з Меркурієм, який відає фінансами, інформацією і цифрами. Це буде невдалий робочий день для багатьох вчителів математики та фізики, для бухгалтерів, економістів – для всіх, чия робота пов’язана з цифрами, закупівлями, продажами.

You cannot copy content of this page