fbpx

5 найдобріших знаків Зодіаку

На характер людини впливає зодіакальне сузір’я, під яким вона народилася. І хоч ми всі люди різні і багато також залежить від нашого виховання. Але тим не менше, все ж є якісь риси характеру, які нам дано зверху.

З цим просто неможливо боротися, а необхідно прийняти. Сьогодні хочу вам розповісти про найдобріших і чуйних представників зодіакального сузір’я. Але комусь ця риса властива більшою мірою, а комусь в меншій. Якщо у вас в друзях є один з них, то вам дуже пощастило.

1 місце – Риби
В основі характеру представників знака Риби лежить співчуття. Вони дуже чутливі. Сприймають чужі переживання, як свої власні. Це досить м’які люди. Звичайно, їх терпіння не безмежне. Рибки навіть можуть спaлaхнyти і розлютитися. Однак зазвичай вони ставляться до людей з великою добротою. Риби визнають право будь-якої людини мати власні недоліки. І у них вистачає такту не засуджувати інших.

2 місце – Рак
Раки – люди обережні і замріяні. Вони тонко відчувають настрій оточуючих, їх власні емоції часто залежать від оточення. Це теплі і світлі люди, яким властиві сором’язливість і доброта. Вони дуже дбайливі. З радістю пригріють у себе вдома загублену кішку або собаку. Нітрохи не гірше Раки вміють дбати про членів своєї сім’ї, це закладено в них з народження.

3 місце – Стрілець
Стрільці наділені вірою в людей. Вони вважають, що всі навколо гідні і чесні. У всякому разі до тих пір, поки ці люди не доведуть зворотного. Тому Стрільці завжди готові допомогти хорошій людині, дати ділову пораду або надати послугу. Особливо яскраво доброта Стрільців проявляється по відношенню до друзів, які завжди можуть на них покластися. Втім, представники цього знака зодіаку цілком можуть зробити добру справу першому зустрічному і не чекати у відповідь особливої ​​подяки.

4 місце – Водолій
Водолії від народження доброзичливі і товариські. Вони з легкістю заводять нові знайомства, тому що спілкуються з новими людьми так, ніби давно знайомі. Їх доброта і увага дуже цінуються друзями. Водолії вміють знаходити спільну мову з людиною будь-якого соціального статусу і рівня достатку. У них широкі погляди на світ, тому Водолії ніколи не засуджують людей за те, що ті не вписуються в загальноприйняті рамки. Представники цього знака приходять на допомогу друзям при першій необхідності.

Читайте також: Названо найзрадливіший знак Зодіаку

5 місце – Лев
Лев від народження наділений безліччю талантів. Він – яскрава особистість, прагне потрапити в центр уваги, бути помітним. Як правило, представники цього знака досить мудрі, щоб не зазнаватися. У їхньому характері центральне місце займає благородство. Цар повинен бути великодушним. Льву подобається допомагати іншим, виявляючи щедрість. Коли Лев чує слова захоплення і компліменти, він тане і починає муркотіти як кошеня. У такі моменти його ніжність може досягати піку.

Джерело.

Позначки:
facebook