fbpx

5 найпідступніших знаків Зодіаку, які вас підставлять і оком не моргнуть

Овен

Овен може бути дуже лояльною людиною, але коли йому потрібно прийняти рішення про те, поставити на перше місце себе або своїх друзів, він з більшою ймовірністю зробить все заради власної вигоди, ніж подумає про інших. Овен — непоганий товариш, але, як перший знак Зодіаку, він звик бути номером один у всьому. Він завжди і в усьому шукає користь для себе. Це означає, що коли в Овна з’являється можливість просунутися в житті, він переступить через кого завгодно. А ще це означає, що він таки завдасть удару в спину, щоб отримати те, що хоче.

Близнюки

Якщо яка-небудь людина, швидше за все, підставить вас, чесно дивлячись вам в очі, то це Близнюки. Зрештою, вони найбільш дволикі особистості усього зодіаку. І це щира правда! Близнюки — чудові актори, і вони будуть майстерно лиходіяти, поки не доб’ються свого, причому будь-якою ціною. Неважливо, друг ви Близнюкам або ворог, ніщо не завадить їм отримати бажане. У цього знака немає ні найменшого сумніву в тому, що він повинен поводитися по-янгольському з корисними людьми, щоб просунутися в житті, але він може миттєво підсидіти свого ближнього, коли у нього з’явиться такий шанс.

Лев

Лев — це відмінний друг, але він ще і приголомшливий егоїст. Дайте йому палець, він вашу руку відкусить по лікоть. Цей знак не гребує використовувати всі можливості собі на благо. Чи вважає він, що це неетично і погано? Звичайно, ні! Коли у Лева з’являється можливість для досягнення успіху, слави, багатства і процвітання, то плювати він хотів на своїх друзів. Він може бути дуже агресивним і напористим. Лев знає, що необхідно для того, щоб стати номером один в житті, а тому він не боїться переступати через людей, піднімаючись вгору сходами. Це не означає, що Лев не може бути гарним наставником і лідером, але він також запросто може завдати удар в спину.

Скорпіон

Скорпіон — це одна суцільна таємничість та інтрига, тому з ним краще бути максимально обережним. Навіть якщо ви щодня тісно спілкуєтеся зі Скорпіоном, у вас майже немає шансів точно визначити або передбачити, на що він здатний. Ті люди, які наївно думають, що знають його, можуть бути здивовані, коли Скорпіон продемонструє їм своє справжнє обличчя. Цей знак може бути дуже хорошим другом, але у нього також немає проблем з тим, щоб зрадити вас — особливо, якщо він побачить в цьому вигоду для себе. Скорпіон — людина потайна і маніпулятивна. Мало того, він ще потім буде переконувати вас, що ні в чому не винен.

Читайте також: День змін, ризиків і нових шансів: гороскоп на 2 липня

Стрілець

Стрілець теж може бути відмінним другом, але тільки якщо це зручно для нього. Йому подобається бути поряд з людьми, які роблять його життя простіше або цікавіше. Але якщо Стрілець стикається з тими, хто може затьмарити його хоч у чомусь, він без проблем може лихословити про цих людей за очі або навіть оббрехати їх. Стрілець запросто порушить своє слово або не стримає дану ним обіцянку І при всьому цьому він буде продовжувати веселитися і пурхати по життю як ні в чому не бувало. Він не тільки ненадійний і підступний, так ще і вважає, що завжди чинить правильно.

You cannot copy content of this page