fbpx

5 найпоширеніших помилок, які здійснюють після розриву відносин

Ви розійшлися. За обопільною згодою або один з вас став ініціатором, але відносини закінчилися. Можливо, вам зараз не дуже добре. Як би не було, не робіть ці 5 помилок!

Для багатьох розрив стає відмінним шансом обміркувати мінуси минулих відносин і переробити їх в плюси заради майбутніх. Але багато дуже часто роблять речі, які потрібно уникати. І ось 5 найпоширеніших з них.

Переслідувати колишнього або когось із друзів
Не в буквальному сенсі грати в Шерлока. Але дзвонити і писати не потрібно, а вже тим більше бачитися з його друзями або колегами. Також обходьте стороною його сторінку в соцмережах. Ідеально відключити соціальні мережі на тиждень-другий або виїхати у відрядження за кордон. Таким чином ви навчитеся жити одна, що і потрібно зробити після розриву.

Відвідувати місця колишньої слави
Під цим деревом ви вперше поцілувалися. Тут він зірвав квіти з клумби. А ось на тому містку ви зустрічали ваш перший світанок. Обходьте стороною місця ваших побачень, щоб з головою не тонути в колишніх стосунках. Поки гостра стадія горя не спаде, а це близько місяця, гуляйте в інших місцях – благо їх вистачає.

Тюремне ув’язнення
Червоні очі, натертий ніс, розтягнута піжама і ви така сумна-пресумна. Відразу видно переживаєте класичний розрив відносин з Голлівудських фільмів, де відерця з морозивом не вистачає. Ви, звичайно, можете не вести суперактивне життя, але не відмовляйте собі в каві з подружками або візиті в галерею. Так ви не будете тонути в переживаннях.

Читайте також: Забудьте про колишніх раз і назавжди: або не повертайся, або не йди

У вир з головою
Тільки розійшлися, а через два дні ви презентуєте нового хлопця своїм друзям? Що-ж, ви боїтеся самотності і не вмієте жити без відносин. Розрив – хороший спосіб пізнати себе заново. Не пірнайте в нові відносини відразу, поживіть одна і, коли горе від розставання зійде, ви зрозумієте, що готові до нових глибоких відносин.

Переробити себе в його фантазію
Ще одна помилка, яку роблять дівчата після розставання, перекроюють себе в фантазію свого колишнього. Вони худнуть, купують ceксі одяг, перефарбовують волосся. Бажання тільки одне: «він повинен шкодувати!» Міняти себе добре тільки в тому випадку, якщо це ваше щире бажання. В інших – виявиться, що колишній не шкодує, а ось те червоне плаття робить з вас нещасну жінку легкої поведінки.

Джерело.

You cannot copy content of this page