fbpx

5 найрозумніших жінок по знаку Зодіаку

Жінки люблять змагатися не тільки в красі і чарівності. Їм важливо бути ще і розумнішою за своїх суперниць. Астрологи виділяють п’ять розумних жіночих знаків Зодіаку.

Навіть якщо ви не в ходите в список, то це не означає, що у вас немає шансів заслужити титул розумної жінки. Розум – це не тільки ерудиція, а й мудрість, адже важливо вміти дивитися на свої життєві помилки під правильним кутом, отримуючи користь навіть з невдач. Дурість – це повторення своїх помилок і перебільшення своїх досягнень.

Жінка-Овен
Жінка, народжена під цим знаком, завжди на крок попереду своїх конкуренток. Ці представниці прекрасної cтaті беруть своєю силою духу. Вони досить розумні для того, щоб не здаватися просто так. Їх лідерські якості є показником особливого розуму. Овни стійкі до стресу, до перевтоми.

Ще один показник розуму жінок-Овнів – це їх унікальне мислення, повністю позбавлене стереотипів. Саме це і робить їх розумними, перш за все, в очах чоловіків, які люблять оригінальність поглядів. Ці дами можуть бути позбавлені ерудиції і мудрості, але унікальність їх мислення ніколи їх не підведе.

Жінка-Лев
Леви жіночої cтaті розумні, тому що досвідчені. Абсолютно кожен життєвий урок вони беруть на озброєння. Якщо у цих жінок або дівчат є близькі подруги, то і їх помилки вони вбирають як губка. Ще у Левів є яскраво виражені лідерські якості, через які вони здаються ще більш розумними.

«Леви» дуже добре йдуть на контакт з іншими жінками і чоловіками. Їм властиві деякі чоловічі риси характеру, що робить їх більш розумними в очах сильної cтaті. Жінки-Леви обожнюють перебувати в суспільстві чоловіків, а якщо і не люблять, то як мінімум знають, як правильно себе повоти і як же не бути нудною.

Жінка-Козеріг
Дівчата і жінки, народжені під знаком Козерога, вкрай начитані і розвинені інтелектуально. Їх неприкриту і очевидну тягу до знань видно здалеку. Вони можуть бути не дуже мудрими по життю через вкрай вузьке коло спілкування, але зате рівень їхнього мислення часом просто зашкалює.

Спокій і самоконтроль – ось дві риси характеру, які можуть описати дам, народжених під цим знаком, найкраще. Гучні і докучливі люди завжди створюють враження недалеких особистостей. Жінки-Козероги – це пряма протилежність чоловічих стереотипних уявлень про вільну і самодостатню жінку.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, які можна почесно назвати найкращими водіями

Жінка-Водолій
Жінки-Водолії розумні і мають прекрасне почуття гумору, яке допомагає їм збирати навколо себе найяскравіших людей. Водолії прекрасної cтaті дуже винахідливі і ерудовані. Їм подобається поповнювати свій багаж знань, тому ви рідко зустрінете дурну жінку такого знака Зодіаку.

Ще вони дуже розвинені творчо. Унікальними їх робити не геніальність ідей, а швидкість їх генерування. Жінки, народжені під цим знаком, можуть демонструвати відмінну пам’ять, допитливість. Що стосується чоловіків, то з ними Водолії знаходять спільну мову, мабуть, швидше за всіх.

Жінка-Скорпіон
Жінки цього знака володіють неймовірно сильним шостим почуттям, що допомагає їм майже завжди вибиватися в інтелектуальні лідери. Ці дами завжди намагаються спочатку думати, а потім щось робити, тому їх зараховують до найрозумніших жінок. Імпульсивності в них майже немає, рівно як і бажання пускати справи на самоплив. Скорпіони завжди завершують почате.

Скорпіони женуться не за кількістю, а за якістю. Це стосується і ділової сфери, і любовної. Чоловіки поважають жінок-Скорпіонів, тому що вони бачать в них вірних супутниць життя, які розуміють всю важливість чистих стосунків. Ще один плюс в скарбничці жінок цього знака – дипломатичність. Скорпіони як ніхто інший вміють мстити красиво, що теж створює навколо них ореол високої інтелектуальності, витримки.

Джерело.

You cannot copy content of this page