fbpx

5 позитивних знаків у стосунках з чоловіком

1. Прихильність і увага.

Прояви прихильності і уваги можуть бути різні: квіти, притримування дверей, коли ти входиш, якісь щирі слова, сказані на підтримку твоєї сім’ї і твого життєвого вибору. І найголовніше відповідність його слів діям.

Наприклад, якщо ви домовилися зустрітися о восьмій вечора, але він затримується на роботі на 20 хвилин, він обов’язково дзвонить тобі і повідомляє про це.

2. Сумісність з його колом спілкування.

Коли ти зустрічаєшся з його друзями, колегами, родичами – зверни увагу на свої відчуття і на те наскільки ти комфортно серед них почуваєшся. Якщо відчуваєш себе абсолютно не в своїй тарілці, то, можливо, тобі доведеться боротися з цим все життя.

3. Хороші відносини в його родині.

Зверни увагу на те, як спілкуються його батьки, як він до них ставиться, як він поводиться зі своїми братами і сестрами. Якщо з якоїсь причини ти не можеш сама поспостерігати за цим, то зверни увагу, як він відгукується про своїх найближчих родичів. Це показник того, як потім він буде будувати відносини в своїй власній сім’ї.

4. Оптимістичний погляд на майбутнє.

Дуже важлива риса для чоловіка, вона допомагає йому рухатися далі і досягати того, до чого він прагне. Тому якщо він не досяг ще певного положення в суспільстві, скажімо, він закінчує навчання або починає свою власну справу, ця риса характеру говорить на його користь.

5. Дружба і кохання.

Якщо у відносинах присутня не тільки любов, а й дружба – значить, такі відносини будуть довгими. Можливо, для одних людей любов вже має на увазі дружні довірчі відносини, для інших, можливо, ні. Але без повної довіри між двома людьми неможливо будувати міцні і довгі відносини.

Читайте також: 12 підтверджень того, що чоловік вам не зраджує

Джерело.

You cannot copy content of this page