5 простих правил ЩАСТЯ від старенької, вдячної жіночки! Обов’язково прочитайте цю чудову історію і запам’ятайте ЦІ правила

5 простих правил щастя від старенької жіночки.Джерело:

Це чудова історія!

Старенька мініатюрна жінка на восьму годину ранку – вже повністю одягнена, акуратно зачесана, зі смаком, зробленим макіяжем, хоча бачить вона погано, готова до переїзду в будинок для людей пoxилoгo віку.

Її чоловік не так давно пoмep, і у неї немає іншого вибору. Незважаючи на довгі години терплячого очікування, вона лише мило посміхнулася, коли їй повідомили про те, що її кімната готова.

Читайте також:Бабусині життєві поради, які пригодяться ВАМ в господарстві

По дорозі до ліфта їй описали її крихітну кімнату, в тому числі, як виглядають фіранки на вікнах.

«О, вони мені сподобаються», – відповіла жінка з посмішкою 8-річної дитини, яка тільки що отримала в дар цуценя.

«Місіс Джонс, краще вам все побачити на власні очі … Просто почекайте трохи».

«Це не має ніякого значення, – відповіла вона.

– Щастя – це те, що ти вирішуєш наперед. Припаде до смаку мені моє нове житло чи ні, залежить не від того, як розставлені меблі, а від того, як влаштований мій розум. Я вже вирішила полюбити цю кімнату. Такі рішення я приймаю щоранку – відразу після того, як просинаюся.

У мене є вибір: я можу провести весь день в ліжку, згадуючи про свої хвороби і біль в тілі, яке більше мене не слухається, або встати з ліжка, відчувши радість і вдячність за цей день.

Кожен день я сприймаю, як справжній дар, і поки я жива, цілком концентруюся на цьому дні  і на тих приємних спогадах, які зберегла ».

І ще вона сказала: «Старість – це як банківський рахунок: ти знімаєш гроші, які поклав на нього. Тому раджу ВАМ покласти на свій банківський рахунок якомога більше щасливих моментів і спогадів. Я ще до сьогодні продовжую робити свої вклади».

Потім вона розповіла про свої 5 простих правилах щасливої ​​людини:

1.Очистіть ваше серце від злoби.

2.Очистіть свій розум від турбoт.

3.Намагайтеся жити якомога простіше.

4.Намагайтеся віддавати якомога більше.

5.Не очікуйте занадто багато чого.