5 речей, які назавжди змінить Сонячне Затемнення 11 серпня

Сонячне Затемнення, яке відбудеться 11 серпня, буде дуже доленосним і впливовим. Вплив Затемнення можна буде відчути ще за два тижні до його настання і ще два тижні після нього.

Ось що змінить Сонячне Затемнення 11 серпня 2018:

Творча самореалізація

Багато людей вимушено або за власним бажанням підуть з ненависної роботи, займуться новим видом діяльності, будуть шукати улюблену справу. Сонячне Затемнення 11 серпня торкнеться питань самореалізації, творчості і талантів людини. Ті люди, які вже займаються улюбленою справою, побачять шляхи до успіху, зможуть наблизитись до своїх цілей.

Фінансова стабільність

Люди, які вже знайшли себе і займаються улюбленою справою, а також хто почав якісь проекти, можуть стрімко вирватися вперед і розбагатіти. Сонячне Затемнення в серпні буде для багатьох людей періодом прориву у фінансовому плані.

Особисте життя

Сонячне Затемнення 11 серпня торкнеться особистого життя багатьох людей. У цей період будуть тріщати по швах неміцні стосунки, в яких люди не можуть бути собою. Багато будуть бажати розійтися, розлучитися. Але не варто поспішати і рубати з плеча. У цей час можна перейти на інший рівень стосунків і почати будувати їх абсолютно по-новому. Ті пари, які вже пережили період переходу на інший рівень, будуть навпаки, відчувати велике почуття любові. Сонячне Затемнення у Леві піднімає питання свободи і реалізації партнерів у стосунках.

Читайте також: 5 найбільш небезпечних днів в серпні

Віра в мрії

В період Сонячного Затемнення і ще два тижні до і два тижні після нього люди будуть більш романтичними, оптимістичними і мрійливими. Саме тому не рекомендується починати нові справи і приймати рішення в цей період, є ризик піти на поводу у своїх ілюзій. Нові ідеї потрібно гарненько обдумати і приймати рішення вже після 25 серпня.

Старі установки

Сонячне Затемнення 11 серпня 2018 відбудеться на тлі ретроградності таких планет, як Марс, Меркурій, Сатурн, Юпітер, Плутон та Нептун. Це означає, що для світлого майбутнього потрібно буде вносити корективи і зміни у своє минуле — установки, принципи, цілі, фундамент життя. В цей період до вирішення старих завдань можна буде підійти з новими творчими підходами. У це Затемнення ми повинні будемо завершити всі минулі етапи, зробити висновки з них, і лише після цього планувати своє майбутнє.

Джерело.