fbpx
Все про дітей

5 речей, які роблять батьки “хороших дітей”

Ймовірно, ви знаєте безліч хороших батьків, які можуть виховувати всіх своїх дітей однаково. Так як вони це роблять? Чи знають вони якісь приховані методи, яких немає у вас?

Насправді, є кілька правил, які хороші батьки використовують для виховання своїх дітей. Що це за правила? Ми перерахували їх нижче:

1) Проведіть час з ними: 

Це, мабуть, найважливіша частина виховання дитини. Проводьте якісно час з дітьми, регулярно, незалежно від того, наскільки ви зайняті. Задайте їм питання про себе, запитайте їх про сприйняття світу і про те, як вони його бачать, і завжди пам’ятайте, що необхідно активно слухати те, що вони хочуть сказати.
Дослідження, проведене в Університеті Уорвіка, показало, що діти, які проводять більше часу зі своїми батьками, як правило, краще вчаться.

2) Покажіть їм велику картину:

Всі діти дбають і співчувають лише невеликому колу сім’ї та друзів. Хороші батьки розуміють це і можуть змусити своїх дітей піклуватися про людей, які соціально, географічно або культурно за межами своїх кіл.

Це можна зробити, координуючи своїх дітей, навчити їх бути хорошими слухачами – заохочуйте їх дивитися на ситуації очима інших людей і вчіть їх співчуття, практикуючи це самостійно.

3) Зробіть подяку рутиною:

Дослідження показують, що найбільш ефективний спосіб бути жалісливим, прощаючим і щедрим – брати участь у звичці висловлювати подяку. Люди, які приносять користь і висловлюють подяку і зробили це частиною свого повсякденного життя, можуть вести щасливе і здорове життя.

Тому батькам рекомендується попросити своїх дітей допомогти своїм братам і сестрам, допомагати по господарству, коли це можливо, протягом усього дня.

Дослідження також рекомендує батькам вихваляти незвичайні прояви доброти, які виконують їх діти, щоб спонукати їх «підтримувати це».

4) Будьте наставником і прикладом:

Перші люди, до яких звертаються діти – їхні батьки. І саме тому ви повинні бути ідеальним прикладом того, ким ви хочете бачити своїх дітей в майбутньому.

Діти вчаться своїм етичним і моральним цінностям, спостерігаючи за діями своїх батьків. Як ви можете стати зразком для наслідування? Просто займайтеся тим, що ви проповідуєте! Практикуйте чесність і турботу про себе, і ви побачите, що ваші діти швидко включать це в своє життя.

Читайте також: Що робити з крижмою після хрещення і як правильно її зберігати?

Однак це не означає, що ви повинні бути досконалими завжди. Побудуйте розуміння і стосунки довіри і поваги зі своїми дітьми – визнайте і принесіть свої вибачення за помилки, які ви робите, і переконайтеся, що ви також поважаєте погляди своїх дітей, а не лаєте їх, коли у них інша думка.

5) Встановіть високі етичні очікування:

Вам потрібно навчити вашою дитину спілкуватися з іншими людьми правильно. Турбота про щастя інших і відсутність егоїзму – це атрибути, які допоможуть вашій дитині в довгостроковій перспективі.

Дуже важливо, щоб діти чули від своїх батьків, що турбота про інших – головний пріоритет. Щоб переконатися, що інформація зрозуміла вашим дітям, володійте високими етичними очікуваннями для них.

Джерело.

You cannot copy content of this page