fbpx

5 типів жінок у яких ніколи не складається особисте життя

Вас весь час кидають чоловіки? Начебто все починається з красивих побачень, букетів фіалок вранці. Ви з обранцем відчуваєте, що вас буквально тягне один до одного. А потім все несподівано сходить нанівець. Вас залишають, придумуючи якусь безглузду відмовку. І нічого не віщувало біди. Все було чудово. Але раптом багатообіцяючий роман зійшов нанівець. Пояснень може бути кілька. Чоловік міг загуляти, знайти нову жінку. Або він злякався відповідальності, зрозумів, що справа пахне весіллям. Або трапився якийсь форс-мажор (але це зовсім рідкісний випадок).

У будь-якому випадку у розриву завжди є причина. І її необов’язково шукати. Може, воно й на краще, що чоловік пішов. Значить, він не був таким надійним, як здавався. Це не ваша друга половинка. Але якщо вас кидають із завидною регулярністю, то це вже серйозна проблема. Є певні типи жінок, яких постійно залишають. Чоловіки просто не бачать з ними майбутнє, тому через деякий час після початку роману кидаються врозтіч.

1. Грязнуля.
Спочатку ви намагаєтеся вести себе гранично акуратно. На побаченнях чинно користуєтеся столовими приборами, носите красиві випрасувані сукеночки, витираєте носик хусточкою з вишивкою. Але через деякий час, коли цукерково-букетний період добігає кінця, ви показуєте своє справжнє обличчя. Хлопець, наприклад, бачить, що вдома ви спокійно витираєте руки об штани.

Так, природність ніхто не відміняв. Але всьому є міра. Для хлопця ви повинні назавжди залишатися леді. Навіть якщо він вже став вашим чоловіком. Коли хлопець бачить, що ви почали себе запускати, він просто йде. Йому не потрібна дівчина, яка не стежить за собою.

2. Мамочка.
Вона завжди поруч, під рукою. Спочатку така пильна увага не кидається в очі. Ви зустрічаєтеся, притираєтеся. Спільне проведення часу не виглядає чимось дивним. Закохані ж годинами безперервно можуть витріщатися один одному в очі. Але через деякий час хлопець починає розуміти, що «матусі» в його житті занадто багато. Вона поруч навіть тоді, коли це не потрібно.

Дівчина всіма силами намагається бути якомога ближче. Доходить до абсурду: вона забороняє хлопцеві бачитися з друзями, без причини навідується до обранця на роботу або в інститут, контролює кожен його крок. Чи подобається хлопцям такий тотальний контроль? Природно, він їх пригнічує. Надмірна турбота і увага – отрута для стосунків. Партнеру завжди потрібно давати свободу, а то він втіче від вас у вільне плавання.

3. Кар’єристка.
Побачення з нею проходять в один і той же час. І не займають більше години. День кар’єристки розписаний по хвилинах. І любов знаходиться десь між діловою зустріччю і походом на фітнес. Але є і плюс: кар’єристки ніколи не спізнюються на побачення. Заводити стосунки з кар’єристкою наважиться далеко не кожен чоловік. Це досить складний тип жінки. З нею непросто ужитися.

За своїм характером вона схожа на чоловіка. Вона владна, розважлива, не завжди романтична. Кар’єристки найчастіше фінансово забезпечені. Саме тому до них тягнуться альфонси і утриманці. Вони живуть за рахунок забезпеченої пасії, а потім знаходять собі інший об’єкт. Також чоловіки кидають кар’єристок через те, що відчувають їх переваги, як матеріальні, так і моральні. Кар’єристкам потрібно трохи пом’якшити свій характер і шукати чоловіка без матеріальних труднощів.

4. Езотерик.
Дуже цікавий тип. На жаль, таких жінок теж часто кидають. Ні, жінка-езотерик не варить зілля з жаб’ячих лапок і не бродить опівночі по клaдoвищax. Просто у неї дуже багато закидонів. Вся її натура – суцільний закидон. Спочатку хлопцю з нею цікаво. Вона розповість все про його знак зодіаку, поділиться тонкощами сироїдіння, подарує амулетик власного виготовлення. З нею цікаво і весело. Поки хлопець не дізнається її ближче.

Жінок-езотериків мало цікавлять побутові проблеми. Вони повністю сконцентровані на вивченні нових концепцій харчування, на читанні магічних книг і нових поз з йоги. З такою дамою доведеться насичуватися їжею духовною. І про смачні вечері з біфштексом доведеться забути. Замість нього запланована лекція в езотеричному гуртку. Тому хлопці залишають езотериків і йдуть на пошуки більш приземлених жінок.

Читайте також: Золоті слова золотого чоловіка або “Маринка для дому, а Лєночка для душі і тіла”

5. Гарна дівчина.
Відмінні риси: вища освіта, охайний одяг, ніякого мату, випрасуваний комірець, ніякої вyльгapності. Хобі – вишивка хрестиком, читання книг, перегляд науково-популярних передач. І ніяких дискотек. Всі секрети довіряються тільки мамі і щоденникy, захованому під подушкою. У хорошої дівчата на лобі написано «Хочу заміж!».

Зазвичай вона дуже затягує з близькістю. Хлопцеві доводиться сходити на силу-силенну побачень, клястися в коханні, співати серенади. Хороша дівчина без бою не здасться. Але першим здається хлопець. Він просто йде від хорошої дівчини. Секрет жіночого зваблювання криється в умінні тримати інтригу. Але і не перетримувати її. Хороша дівчина хоче, щоб все було за правилами. Але так вона просто вбuвaє інтерес до себе. Хлопець іде. Він просто втомлюється чекати.

З цими типами жінок не поспішають зав’язувати стосунки. Хлопці ходять на побачення, придивляються, роблять висновки. І не завжди ці висновки на користь дівчини. Так, потрібно бути собою, не боятися власної індивідуальності. Але і міру треба знати. Варто трохи себе прикрасити. І не в плані макіяжу або зачіски. Причешіть свої риси характеру. Зробіть їх більш привабливими. Наприклад, кар’єристка може трохи розслабитися. Добрій дівчині варто трохи розслабитися. Тоді хлопці побачать, що ви саме та жінка, з якою можна будувати тривалі стосунки.

Джерело.

You cannot copy content of this page