5 жінок за знаком Зодіаку, в яких найчастіше безтямно закохуються чоловіки

Будь-яка жінка може стати привабливішою в очах чоловіків, якщо буде слідувати порадам екстpaсенсів. Важливо лише ніколи не зупинятися на досягнутому і пам’ятати про те, що справжня формула успіху в любові – це симбіоз душевної краси і зовнішньої привабливості.

Близнюки

Близнюки – найбільш товариський Знак Зодіаку. Дівчата, які народжуються під егідою цього Знака, є дуже привабливими для чоловіків різного віку, бо з ними легко знайти спільну мову. Чоловіки люблять, коли немає ніякої необхідності провокувати дівчину на відкриту і приємну розмову, тому що представниці цього Знака самі не проти поговорити і познайомитися. Джерело

Близнюків дуже легко полюбити, тому що поруч з ними чоловіки відчувають себе дуже вільними. Ці дівчата не соромляться почуттів, чим і привертають особливу увагу. Вони доброзичливі, привітні, цінують тепло, відповідаючи на все найкраще тільки тим же. Близнюки можуть пограти з чоловіком в «кішки-мишки», але назвати їх любительками подинаміть чоловіків не можна. А ще у них відмінне почуття гумору.

Лев

Левиці – це одні з найпалкіших жінок на планеті. Втім, їх можна назвати найбільш пристpaсними, тому що ніхто не віддається любові з такою повнотою, як вони. Так, достукатися до них буває іноді непросто, та й поігнорува вони люблять. Але якщо вони вільні, у них гарний настрій і чоловік з ними чесний, то вони зроблять його життя по-справжньому яскравим.

Закохуються у Левів всі підряд, тому що у цих жінок відмінне почуття стилю і висока впевненість в собі. Достукатися до самого серця Левиці і торкнутися її душі – це привілей, який необхідно заслужити. Складність цього завдання не скасовує наявності величезного числа бажаючих з цим завданням спробувати впоратися. Пройти всі випробування в боротьбі за серце Лева – мрія будь-якого чоловіка.

Терези

Терези – майстрині флiрту. Вони завойовують увагу всюди, завжди, в будь-якій ситуації. Це найяскравіші жінки з усіх. Не помітити їх просто неможливо. Через ряд причин вони завжди западають в душу навіть випадковим перехожим. Вони одягаються дуже незвично, вміло користуються своїм шармом і чарівністю.

Особливо заpaзливий оптимізм Терезів, їх легкість і невимушене спілкування. Їх великий плюс – уміння змусити чоловіка думати, що він неперевершений. Терези не скупляться на компліменти представникам сильної стaті. Це їх звoдить з рoзуму. Якщо чоловік не закохався в жінку-Терези з першого погляду, то це станеться на першому побаченні, тому що Терези не дозволяють собі програвати боротьбу за місце в серці їх візаві.

Скорпіон

Це найбільш таємничі жінки в світі. Чоловіки закохуються в таких без пам’яті, причому відразу, без зволікань. Уже в перші секунди знайомства або при зустрічі поглядами чоловік розуміє, що перед ним не проста жінка, а чистий згусток сeксyaльності, таємничості і шарму. Скорпіони приcтpасно розмовляють, дивляться, говорять, ходять. Для них все життя являє собою внутрішнє і зовнішнє самовдосконалення.

Додати сюди неймовірний розум і інтуїцію – вийде тepмоядeрна суміш. Єдиний мінус Скорпіонів полягає в тому, що чоловіки іноді їх бояться. Вони бояться, що створені не для таких королев і принцес. Дивно, але Скорпіони не відчувають себе такими ніколи. Вони знають, що красиві і привабливі, але те, що майже всі чоловіки втрачають від них голову, помічають рідко. Астрологи відносять Скорпіонів до найбільш мстивих Знаків, тому переходити їм дорогу або розбивати серце не варто.

Читайте також: 4 чоловіка за знаком Зодіаку, в яких найчастіше закохуються жінки. Чесними їх не назвеш, тому готуйтесь мати суперницю

Риби

Чоловіки закохуються в Риб не відразу, але дуже надовго. Так, у них є певна харизма і чарівність, але цього недостатньо для того, щоб звести з розуму випадкового чоловіка. У Риб представники сильної статі закохуються поступово, тому що їх підкорює доброта цих жінок, чуйність і приємна інфантильність. Риби частіше за інших виступають в ролі беззахисних красунь, яким потрібна допомога.

Такий любовний сюжет подобається чоловікам, адже їм хочеться виглядати сильними, бути корисними для жінки. Риби дозволяють їм це робити. Ще з ними досить легко – принаймні, спочатку. Вони максимально відкриті і приємні в спілкуванні, дуже дбайливі і не виявляють ніякої агресії.

Фото – Men’s Health