fbpx

5 знаків Зодіаку, яким неймовірно почастить цього літа в коханні

Перша половина року швидко пролетіла, і багатьом за цей короткий термін вже вдалося змінити особисте життя. Ну а якщо ні – не впадайте у відчай, адже літо 2019 року принесе великі зміни багатьом Знакам. Нові знайомства, жаркі почуття, яскраві емоції – все це можливо, як ніколи. Астрологи передбачають, що в більшій мірі пощастить представникам п’яти знаків Зодіаку, яким зірки подарують шанс зустріти свою любов і змінити долю. Джерело

1. Близнюки

Позитивні тенденції, які почалися ще навесні, тривати і цього літа. Правда, зміни в любові прийдуть до Близнюкам, які твердо вирішать, що вистачить шкодувати про минуле, час йти вперед. На увагу заслуговують давні знайомі, з якими так і не вдалося зблизитися.

Червень – час розгойдування, яке можна витратити на збір інформації, моніторинг, корисні знайомства і зближення. Зірки дають можливість добре обміркувати свої наступні кроки, щоб не втратити любов, яка дасть про себе знати в липні-серпні. А далі залишиться лише повірити в те, що раптове щастя – цілком заслужена нагорода за довгі пошуки.

2. Діва

Астрологи повідомляють, що самотні Діви стоять на порозі справжньої любові. Почуття, які прокинуться до іншої людини цього літа, подарують справжнє щастя. Для деяких Дів зустріч з «тією самою людиною» стане несподіваною і неодмінно завершиться пропозицією руки і серця. Червень буде нічим не примітним місяцем, коли у представників цього Знака буде можливість влаштувати собі плавний перехід від самотності до серйозних стосунків.

Це дуже мудро з боку планет-покровителів, тому що з липня почнеться спека, в якій прокинуться всі почуття. Від чого застерігають зірки, так це від скромності і відновлення минулих стосунків. Об’єкт любові з’явиться серед нових знайомих, головне – вчасно розгледіти і не побоятися вхопитися за своє щастя.

3. Терези

Незважаючи на відсутність яскравих подій і нових знайомств на початку літа, Терезам категорично не можна розслаблятися: є необхідність серйозно проаналізувати свої стоунки і оточуючих людей, щоб не потрапити в полон власних ілюзій або чужого цілеспрямованого обману. У червні дуже важливо зберігати критичний погляд на речі і на залицяння протилежної статі.

Зате з липня по серпень вплив планет принесе перспективи нових стосунків, почуттів і емоцій. Любов прийде несподівано, тому вибудовувати якісь глобальні плани і пильно стежити за знаками долі не потрібно – досить просто насолоджуватися моментом, а щастя складеться саме собою.

Читайте також: Субота – день позитиву і відпочинку: гороскоп на 15 червня

4. Скорпіон

Скорпіони потребують любові сильніше інших Знаків, тому їхнє життя – низка стосунків. Цього літа у них може закінчитися один роман і тут же початися новий. У поточних стосунках, які знаходяться на межі розриву, буде багато драм і скандалів, так що в середині літа, годі це терпіти, Скорпіони можуть поставити крапку. І як тільки місце звільниться, знайдеться той, хто полюбить їх по-справжньому. Експерти радять довіритися інтуїції і перебігу подій.

5. Стрілець

Палкі Стрільці – найпалкіші натури в зодіакальному колі, тому що спалахують, як сірники. Астрологи вважають, що пожежа всередині представників цього Знака розгориться саме влітку, з середини червня до середини серпня. Нова людина не тільки врятує від туги і самотності, але і подарує хвилюючі почуття, які перевернуть все життя з ніг на голову. Швидше за все, закохані так захопляться стосунки, що забудуть про проблеми та справах.

You cannot copy content of this page