fbpx

Гороскоп на 18 жовтня для кожного знаку Зодіаку

Овен
Сьогодні Овни схильні з головою піти у вирішення чужих проблем або нестандартним шляхом вирішувати власні завдання. Коренем зла може стати потяг до незалежності і прогресу. І особиста свобода, і перемога групи коштуватимуть дорого. Протягом дня зросте напруженість, з ризиком форс-мажорних ситуацій, конфліктів, фінансових та інших втрат. Не виключено, що ви приймете удар на себе і постраждаєте за спільну справу.

Тілець
Тільцям стане в нагоді душевна рівновага. У слабкій позиції небезпечно провокувати супротивника, але варто мати самоповагу. Ваші плани змішає фатальна обставина або чиясь гра без правил, наприклад, самоуправство начальства, непередбачуваність партнера, підступність конкурентів. Нестандартний хід подій здатний відкинути вас назад, завдати шкоди вашій кар’єрі, шлюбу, дружнім контактам або репутації.

Близнюки
Близнюкам сьогодні важливо правильно зрозуміти свої можливості і розрахувати сили. В іншому випадку, навіть плюси дня перетворяться на мінуси, а будь-яка нештатна ситуація вдарить по самопочуттю. Вас може чекати дорожня пригода, складні зовнішні обставини, нетривіальне робоче завдання, інше випробування. Імовірні проблеми в гостях, при спілкуванні з іноземцями та іногородніми. Небажані поїздки, починання.

Рак
Ракам зірки підказують, що сьогодні не працюють стандартні заходи, зокрема, ті, що відповідають за безпеку і стабільність. У фатальний критичний момент краще забути про звички і комфорт, діяти згідно обставин і не боятися розриву шаблону. Закони групи можуть стати важливішими за особисті цінності. Не варто впадати у відчай, якщо битва виглядає програною: через кілька днів вас чекає заохочувальний приз.

Лев
У Лева є можливість втрутитися в ситуацію і вплинути на чужу поведінку. Однак повноваження обмежені і небезпечно брати на себе непосильний тягар. Небажано перехоплювати ініціативу, вступати у суперечку, здійснювати занадто сильний опір: ви програєте більш агресивному і непередбачуваному супротивнику. Не рекомендуються будь-які домовленості, в тому числі, по житлу і по спільній території.

Діва
Дівам не варто сподіватися на швидке вирішення нестандартних проблем, які виникли. Протягом дня кількість турбот може зрости, загальна напруженість посилитися. Можливо, ця обставина і стане для вас найкращим стимулом перейти від слів до дії, проявити наполегливість і винахідливість. Якщо гроза пройшла повз, не варто шукати собі зайві турботи: активність сьогодні загрожує масою незручностей в майбутньому.

Терези
Терезам сюжети дня нагадають, що за все треба платити, у тому числі, за гострі відчуття, експерименти та нововведення. Може дорого коштувати дитяча примха, дружня ініціатива, незвичайне захоплення, прогрес у спорті, реорганізація бізнесу, спроба монетизації особистих талантів. Не все залежить від вашої волі, іноді важливіша матеріальна частина: витрати, взаєморозрахунки, компенсація ризиків, віддача від вкладень.

Читайте також: Три головні вiдьми за знаком Зодіаку – не жартуйте з цими дамочками

Скорпіон
Цей день не дасть Скорпіонам залишитися в зоні комфорту. Зірки не радять витрачати всю енергію на суперечки, переживання і пасивний опір обставинам, інакше не буде сил на корисні дії. Сумним підсумком втечі від реальності може стати розруха вдома, розрив з близькими, крах бізнесу, фізичний або моральний стрес. Бажано зайнятися виправленням помилок, а нових починань уникати.

Стрілець
Сьогодні Стрільців на кожному кроці чекають пастки, причому небезпека нерідко маскується під дружбу, симпатію і прогрес. Багато хто зі Стрільців ризикує стати жepтвою своїх помилок, шкідливих звичок і невдалого кола спілкування. Не вся інформація буде приємною, можливий спір, конфлікт, шантаж. Вірогідні негативні моменти в поїздках, при переписці. Може підвести техніка, електроніка, вибраний маршрут.

Козеріг
Сьогодні зірки радять Козерогам не покладатися на знайомі сценарії і допускати будь-який поворот подій. У цієї доби своя логіка, докорінно відмінна від вашої. Те, що вам здається знущанням над здоровим глуздом, у ситуації, яка склалася, може стати неминучим злом і єдиним вірним рішенням. Починання в цей день не обіцяють стабільності. Вкрай небажані покупки.

Водолій
Сьогодні Водоліям нелегко звернути з шляху, навіть небезпечного. Багато хто з Водоліїв віддасть перевагу вперто гнути свою лінію, роблячи гірше собі та іншим. Впертість може стати і позитивною якістю, якщо ваше діло праве, але хвилювань і ризиків все одно не уникнути. Крім того, зараз сумнівний справжній прогрес. Чим більше зусиль ви докладаєте, тим сильніше опиняєтеся відкинутими назад на невизначений час.

Риби
Рибам не варто розраховувати на стабілізацію ситуації, протягом дня вона буде загострюватися. Це не найкращий час для звернення до норм і стандартів: будь-який процес може піти по найнепередбачуванішому і деструктивному сценарію. Зірки рекомендують відмовитися від нових ініціатив, а вже у розпочатих справах мінімізувати активність, інакше навіть на подолання дрібних перешкод піде маса енергії.

Джерело.

You cannot copy content of this page