6 дуже емоційно складних знаків Зодіаку

Ці знаки Зодіаку відрізняються своєю схильністю перебільшувати, надумувати зайве і робити неправильні висновки з неповної інформації, використовуючи свою уяву, щоб заповнити відсутні частини.

Це означає, що люди створюють у своїх думках ситуації, яких не існує, та проектувати вигадані сценарії. Такі складні і заплутані думки і емоції призводять до внутрішнього хаосу і ніяк не сприяють оптимізму і впевненості в собі.

1. Овен

Забагато, забагато і забагато. Саме так працює мозок Овна. Ці люди глибокі і чутливі, що часто призводить до надмірних хвилювань і тривожності. Овен – це складна людина-мислитель, яка любить проектувати несприятливі результати на майбутнє. Овни здатні надумати собі жахливі речі, що зазвичай закінчується їх божевільною тривогою і невпевненістю в завтрашньому дні.

Читайте також: Вaльпyргієва ніч 2018: Чого кaтeгoрuчно не мoжна робити жiнкам в цeй час

2. Телець

Характерна впертість не означає легковажності та поверховості. Ні і ще раз ні. Цей знак відрізняється глибокими емоціями, але любить відчайдушно кидатися в складності. Телець ніколи не приймає речі як даність, а починає прискіпливо аналізувати, що відбувається насправді. Він розмірковує самими складними і неоднозначними способами і так заплутує самого себе, що вже не пам’ятає, з чого почав, куди рухатися далі і де, власне, вихід.

3. Близнюки

Цей двоїстий від природи знак відрізняють глибокі почуття. Насправді, Близнюки потужно страждають від того, що періодично вони бувають дуже чутливими і багато переживають. Близнюки часто псують своє власне задоволення, починаючи відшукувати в ньому якийсь негатив. Хороша ситуація може порадувати їх кілька митей, але в кінцевому підсумку Близнюки надумають собі такого, що ситуація вже буде здаватися їм сумною і ще раз сумною. Цей знак просто бачить речі «з обох сторін».

4. Діва

При всій своїй карколомності холоднокpовності Діва шалено причеплива до себе, навіть більше ніж до інших. Вона здатна морально довести себе до депресії, длубаючись у своїх недоліках і звинувачуючи себе у всіх смeртних гріхах. Назвемо цей знак спеціалістом з роздумів, оскільки схильність Діви багато думати приводить її до тривалих розумових битв, які завжди закінчуються особистими потрясіннями і пригніченого стану.

5. Стрілець

Мислити, як Стрілець – завдання непросте. Він дуже складний по своїй натурі, а надмірне мислення – це олімпійський вид спорту для цього знака. Стрілець багато думає, намагається зробити якісь умовиводи і висновки, потім він ними не задоволений, і все починається спочатку. Він постійно шукає істину, яка чомусь все ніяк не знаходиться, і це заводить Стрільця в глухий кут, а потім він знову виходить на новий рівень роздумів.

6. Риби

Цей сумний і задумливий знак, звичайно ж, в списку. Риби настільки часто оплакують свою долю і без приводу, що виглядають постійно песимістичними і незадоволеними. Їх приголомшливий талант до занадто глибоким почуттям і схильність до вічного переосмислення речей приносить Рибам не користь, а одну суцільну моральну шкоду. До речі, їх песимізм нерідко зачіпає і оточуючих. Згідно з світосприйняттям Риб, все в житті завжди йде не так, а щастя на світі не буває.

Джерело.