fbpx

6 фраз, які свідчать, що ваш шлюб під загрозою

Якщо у вас проблеми із спілкуванням і повагою один до одного, то, ймовірно, вам пора потурбуватися про благополуччя вашого шлюбу. Очевидними індикаторами такої ситуації є певні фрази, які стали часто звучати у вашому будинку:

«Мені нудно»
Це нормальне явище, від цього нікуди не дітися. Але якщо людина часто це говорить, акцентуючи на цьому увагу – це проблема. У будь-якому випадку намагайтеся робити щось нове, в тому числі і окремо, щоб у вас було чимось новим ділитися один з одним, зміцнюйте свій емоційний зв’язок.

«Ти ніколи не розумієш, що я кажу» або «Ти мене не розумієш»
Чоловіки і жінки думають по-різному. Тому іноді дуже важко знайти порозуміння. Якщо чоловік часто каже, що відчуває, що ви його не розумієте, виділіть час, щоб дійсно сісти і поговорити, зрозуміти один одного. Це важливо.

«Ти ніколи не змінишся»
Якщо його це постійно дратує і не влаштовує, поговоріть з ним і поясніть, чому ви щось робите по-іншому. Постарайтеся знайти компроміс і зрозуміти, які речі один одного ви ніколи не зможете змінити, і не повинні.

«Чому ти не можеш бути як?»
Порівняння руйнують стосунки. Якщо ваш чоловік постійно порівнює вас зі своєю мамою, друзями, сестрами або іншими жінками, він не цінує вас такий, яка ви є.

Читайте також: Забудьте про колишніх раз і назавжди: або не повертайся, або не йди

«Ти не та, в яку я закохався»
Фізичні, емоційні і розумові зміни неминучі з часом. Якщо ваш чоловік часто говорить про це, він не розуміє, що сам вже не той, в якого закохувалися. Ніхто не може залишатися незмінним.

Але в успішному шлюбі ви повинні рости і розвиватися разом.

«Як хочеш»
Ця проста фраза насправді показує байдужість. А що може бути гірше? Тому вчасно промовляйте і вирішуйте ваші проблеми.

Джерело.

You cannot copy content of this page