fbpx

6 листопада – ікони Божої Матері Всіх скорботних Радість: сильна молитва, яку читають цього дня

Це особливий і сильний образ Божої Матері, який всім дарує радість. До неї моляться про дарування всіляких благ. Підносити цю молитву варто в день шанування ікони – 6 листопада.

Молитва:

“О, Пресвята і благочестива Богородице! Споглянь милостивим Твоїм поглядом на нас, що стоїмо перед святою іконою Твоєю і з вірою молимось Тобі; виведи нас із глибини гріховної, просвіти розум наш, вилікуй душі й тіла наші.

Бо ми не маємо іншої допомоги, не маємо іншої надії, тільки Тебе, Владичице. Ти знаєш усі немічі і гріхи наші, до Тебе вдаємося і взиваємо: не позбав нас Твоєї небесної допомоги, але заступайся за нас завжди і Твоїм невимовним милосердям і щедротами спаси і помилуй нас.

Даруй нам виправлення гріховного життя нашого і позбав нас від скорбот, бід і хвороб. Ти бо, Царице і Владичице, скора Помічниця і Заступниця всім, хто звертається до Тебе, Ти надійне пристановище грішників, що каються.

Подай же нам, Преблага Діво, християнський кінець життя нашого, мирний і безгрішний, і сподоби нас Твоїм заступництвом оселитися в оселях небесних, де безперестанно лунає голос тих, що святкують і радістю прославляють Пресвяту Тройцю, Отця і Сина і Святого Духа, нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.”

You cannot copy content of this page