fbpx

6 стадій, які пара проходить перед розлученням

Мені було легко сказати, коли мій колишній хлопець почав віддалятися від мене перед тим, як ми розлучилися.

Ви знаєте, що це – розставання перед розставанням.

Він став рідше ночувати у мене. Він більше не проявляв до мене почуттів на людях. Хлопець, який подобався мені за те, що йому завжди було наплювати на соцмережі, раптом почав ретельно вести свій Інстаграм і намагатися добре виглядати на Селфі.

Якось раз я розлютилася, що він поїхав на всі вихідні, не сказавши мені ні слова, а він навіть не хотів це обговорювати. Він пішов від мене емоційно раніше, ніж пішов фізично.

І дійсно можна виділити такі етапи, через які проходять пари ще до того, як вже розлучаються по факту:

1. Ви майже не сваритеся.
Думаєте, що відсутність сварок – добра ознака? Неправда. Сварки – це інвестиції у відносини. Вони показують, що вам не байдуже те, що відбувається між вами. А коли ви перестаєте сваритися, значить вам вже все одно. Вам і не хочеться шукати рішення проблем, тому що подумки ви вже переступили через ці відносини.

2. Змінюється ваше sекsуальне життя.
І не обов’язково в гіршу сторону, хоча найчастіше саме так. Вас просто вже не притягує один до одного. Хоча деякі перед розставанням навпаки починають більше займатися sекsом, тому що це єдине, що залишається хорошого від відносин.

Саме так сталося в моїх відносинах. Я зрозуміла, що з нами покінчено, коли ми «спілкувалися» один з одним і проводили час разом тільки в ліжку. А коли ми не займалися sекsом, було дуже ніяково, так що було чути, як миші шкребуть. Ми починали говорити про погоду …

3. Присутність один одного стає нестерпною.
Роздратування доходить до межі. Ви хочете жбурнути в нього стільцем. Ви фантазуєте про найвитонченіших способи вбuвства. Ви просто більше не можете на нього дивитися – чи відчуваєте це з його боку. Жарти вже не здаються смішними, а тільки дратують. Одна думка про час разом кидає вас в розпач.

4. Ви змінюєте свою зовнішність.
Коли людина сама для себе вирішила, що його відносини закінчені, він починає нове життя, знаходить нові інтереси, друзів, свій новий образ. Вона підсвідомо йде далі.

5. Ви змінюєтеся на хімічному рівні.
Окситоцин – гормoн, який відповідає за зв’язок між партнерами. Він виробляється під час дотиків, поцілунків, душевних розмов. Якщо кількість окситоцину зменшується, у жінок може початися депресія, апатія і зниження лібідо.

У чоловіків може знижуватися рівень тестостерону, якщо він не відчуває інтересу у відносинах. Цей гoрмон виробляється, коли чоловік щось завойовує, перемагає, відчуває себе героєм в будинку.

6. Ви перестаєте докладати зусиль для ваших відносин
Це один з головних індикаторів розставання, адже відносини вимагають зусиль, а якщо їх ніхто не докладає, то вони і не виживуть.

Читайте також: Навіщо терпіти жінку піся 40 років або … коли ми, чоловіки, йдемо

Джерело.

You cannot copy content of this page