fbpx

7 лютого – день Ікони Божої Матері “Утамуй мої печалі”. Цього дня просять допомоги та заступництва Матері Божої

7 лютого церква вшановує чудотворну ікону Божої Матері «Утамуй мої печалі».Джерело:

На сьогодні не так і багато збереглося відомостей про Святий образ Пресвятої Богородиці «Утамуй мої печалі». Перша згадка про ікону датується 1640 роком. Її було перенесено до Москви козаками, але звідки – досі невідомо. За переказами цей образ Богоматері прославився багатьма чудесами та зціленням важко хворих.

На іконі Богородиця тримає правою рукою Немовля Христа, у якого в руках розгорнений сувій із словами: «Судіть судом праведним, милість і ласку творіть кожен своєму ближньому. Вдoву та сіромаху не ображайте і не тримайте в серці злоби до свого брата».

Від лику Діви Марії, яка схилила голову набік, приклавши до неї руку, ніби віє чимось рідним. Так схиляє голову любляча мати, коли слухає свою дитину. Так Цариця Небесна прислухається до молитви віруючих, які звертаються до Неї у своїй скорботі.

Читайте також:Нехай день буде світлим, а праця легкою, дякуючи Богові! Промовляйте цю Молитву щодня перед тим, як іти на роботу

Молитва до Пресвятої Богородиці 

Надіє всіх кінців землі, Пречиста Діво, Владичице Богородице, Утіхо моя!

Не відкидай мене грішного, бо на Твою милість уповаю: погаси в мені пoлyм’я гріховне і покаянням окропи висохле моє серце, очисти розум мій від гріховних помислів, прийми благання, від душі і серця із зітханням принесене Тобі.

Будь за мене Заступницею до Сина Твого і Бога, утихомир гнів Його Материнськими Твоїми молитвами;

Зціли від душевного та тілесного болю, Діво Владичице, утамуй хвороби душі і тiлa, утихомир бурю лихих нападів ворожих, полегши тягар гріхів моїх.

І не залиш мене до кінця днів моїх, і пе­чаллю скрушене серце моє утіш, щоб славив я Тебе до останнього подиху мого. Амінь.

You cannot copy content of this page