fbpx

7 ознак нездорових відносин, які варто припинити негайно

Поняття “здорових відносин” для кожної людини різне, і всі ми будуємо наші союзи так, як вважаємо за потрібне. Дуже часто, дивлячись на чужу сім’ю, з боку здається, що такі відносини – це не нормально. Наприклад, у мене була знайома, якій постійно зраджував чоловік. Більш того, всі її дії і вчинки піддавалися його жорсткій критиці, незважаючи на те, що вона була набагато успішніше його.

Дівчина страждала, нервувала, і коли я її запитала, чому вона це терпить, вона сказала: “А як інакше? Потерплю”. Та й скільки ми знаємо прикладів, коли жінки терплять неповагу до себе, приниження, побої, зради через те, що “звикла, сім’я ж, діти”. Давай визначимо 7 найпоширеніших ознак нездорових відносин на їх початковому етапі.

Він завжди звинувачує тебе в усіх смeртних гріхах
Чоловік, який не вміє визнавати свою неправоту – це страшно. У хворих відносинах людина не бачить проблем в собі і перекладає відповідальність на партнера. Ти будеш винна в тому, що він проколов колесо, посварився з начальником, в кислому молоці і поганій погоді за вікном. Компроміси – одна з найважливіших складових відносин, і це важливо розуміти.

Він сумнівається в тобі і не довіряє
Невпевнені в собі люди схильні до нездорових надмірних ревнощів. Він постійно сумнівається в тобі, намагається викрити тебе у брехні, перевіряє твій телефон і соціальні мережі. Йому здається, що ти занадто люб’язна з паркувальником, а співробітник на тебе підозріло дивиться – у вас щось було? Він контролює твої зустрічі з подружками і вичитує тебе, якщо затрималася на роботі. Довіра – це те, без чого не збудувати здорові відносини.

Він постійно ставить тобі ультиматуми
“Або я, або твої подружки”, “Якщо ти затримаєшся на роботі, я взагалі додому не прийду”. Що за шантаж? Чоловік повинен давати тобі свободу вибору і дій. Шантаж і психологічний тиск руйнують стосунки. Ніхто не має права пригнічувати твої бажання і прагнення.

Він постійно намагається тебе поміняти
У тебе не така зачіска. Тобі потрібно схуднути. Ти занадто голосно смієшся. Ти не так одягаєшся. Не варто забувати, що спочатку партнер полюбив тебе такою, яка ти є. Сприйняття людини такою, якою вона є – основа здорових відносин. Порівняння тебе з іншими і спроби поміняти – це не нормально. Якщо ти так дратуєш свого чоловіка, то він завжди буде тобою незадоволений. Чи потрібен тобі такий чоловік?

Він піддає критиці всі твої дії
Що б ти не робила – все не так. Ти погано водиш машину, хоча він не водить взагалі. Ти несмачно готуєш. Презентацію для роботи ти зробила погану, хоч він і профан в твоїй сфері діяльності. Подарунок для мами ти купила жaхливий. І перефарбувалася ти невдало. Як би ти не старалася, все апріорі завжди погано. Якщо постійно знаходяться приводи для невдоволення тобою – то це привід вам розпрощатися. Хтось інший обов’язково оцінить все, що ти робиш.

Він намагається поставити тебе “на місце”
Якщо чоловік постійно явно дає тобі зрозуміти, що ти без нього ніхто і ніщо – біжи. Інакше з часом ти втратиш впевненість в собі і станеш дійсно безпорадною. Чоловікові слід розуміти, що дівчина в 21 столітті – самодостатня і самостійна. Дорікати їй, наприклад, в меншому доході – нерозумно, лампочку вона і сама вкрутить, а кран полагодить сантехнік (або інший чоловік).

Читайте також: 7 перевірених прийомів, щоб він ніколи не зраджував

Ти не відчуваєш себе щасливою
Це банально, але просто постав собі питання: “Чи щаслива ти як жінка?” Якщо у тебе є сумніви – привід задуматися. Якщо стосунки з чоловіком не приносять тобі потрібних емоцій, метеликів в животі і впевненості в тому, що тебе люблять – це не твої стосунки.

Джерело.

You cannot copy content of this page