fbpx

7 причин, які змушують чоловіків одружуватися

Нам всім хочеться думати, що коли настане довгоочікуваний момент, ми зрозуміємо, що хтось – наша доля. Але це трапляється не завжди. Іноді ми розлучаємося з кимось і потім звинувачуємо себе за це до кінця життя.

Тому якщо хтось дійсно наша доля, нам би не хотілося помилитися, правда?

У кожного з нас був той перший момент: коли ваші очі зустрілися, биття серця почастішало, а долоньки спітніли. Але це тільки фізичний потяг, хімія. У якийсь момент ви починаєте більше розмовляти і пізнавати один одного. І все стає глибше, ніж початкове тяжіння.

Тепер уже важливо те, яка людина. Його інтереси, його особистість, його відчуття себе. І саме з цією людиною ви уявляєте (або не уявляєте) своє майбутнє.

Ми запитали у чоловіків, що їм потрібно побачити в жінці, щоб вирішити пов’язати з нею своє життя.

1. Вона була розумною.
«Розум і впевненість в собі, в тому, чого ти хочеш від життя – це афродизіак для мене. Це те, що є у моєї дружини, що було в ній ще зі студентства, коли вона була дуже цілеспрямованою. І мені подобається, що вона до сих пір, навіть після заміжжя і народження дітей, не зрадила себе».

Читайте також: Вчені встановили ідеальну різницю у віці між чоловіком і дружиною

2. З нею не буває нудно.
«Вона любить пригоди і добре проводити час, що б ми не робили. Її жага життя, тяга до всього цікавого та незвичайного і переконали мене, що з такою дружиною і життя в шлюбі не страшне».

3. Вона не бігала за мною.
«Чоловікам подобається, коли їм кидають виклик. І вона була з тих, хто подобався мені більше, ніж я їй. Це мене заводило. Вона змушує мене домагатися її, але завжди дає зрозуміти, що цінує це».

4. Вона була поруч у скрутні часи.
«Я потрапив в серйозну авaрію і був прикутий до ліжка кілька тижнів. На той момент ми зустрічалися всього кілька місяців, так що я б навіть не звинувачував її, якби вона пішла. Але вона була поруч кожен день, і це змусило мене захотіти бути з нею все життя, бути поруч, коли і я зможу їй чимось допомогти».

Читайте також: Дванадцять років: Тобі 17, йому 29. Ти кажеш йому «Ви», адже він такий старий, а ти погано цілуєшся. Тобі 21, йому 33

5. У неї було своє життя.
«Нам було класно разом, але ще було класно і порізно. У неї були свої інтереси і друзі, і тому у нас навіть було більше тем для розмов, коли ми були разом. Її свобода від відносин і змусила мене одружитися, як не парадоксально».

6. Вона була дуже амбітна.
«Її незалежність і драйв – те, що відразу мене привабило. У неї вже була дитина, вона працювала повний день, і ще встигала ходити на курси. Її самодостатність заводила мене».

7. Я відчував, що важливий для неї, і що вона мене цінує.
«Просто я зрозумів, що відчуваю себе поряд з нею чоловіком, що вона не викликає в мені ніяких негативних почуттів, що вона поважає і цінує – мене і наші стосунки».

Джерело.

You cannot copy content of this page